WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Grywalni bohaterowie Borderlands 3 i patronat AMD

Po oficjalnym ogłoszeniu Borderlands 3 i ujawnieniu dyskusyjnej okładki, Gearbox rozpoczął zabawę z fanami, ujawniając coraz to więcej informacji na temat swojej produkcji, która trafi na PC na platformie Epic Games Store już 13 września. Czas więc rzucić okiem na czterech dostępnych bohaterów i technologiczny patronat.

Zajmijmy się na początek tym drugim, bo na ten temat niewiele mogę Wam powiedzieć. Wszystko sprowadza się do tego, że z deweloperami współpracują profesjonaliści z AMD, co ma zapewnić jeszcze lepszą optymalizację w Borderlands 3. Tym jednak razem pod lupę wzięto nie tylko karty graficzne Radeon, ale również procesory Ryzen.

A więc czas na bohaterów, których opis podrzucił nam Gearbox:

  • Moze jako THE GUNNER: Kiedy Moze potrzebuje wsparcia, rozkłada swojego mecha – Żelaznego Niedźwiedzia – na uderzenie frajerów dodatkową mocą.
  • Amara jako THE SIREN: Pewna siebie, zdolna awanturniczka z umiejętnością przywoływania eterycznych pięści, Amara używa swoich mocy Syreny, by rozbić swoich wrogów.
  • FL4K jako THE BEASTMASTER: FL4K żyje, aby polować. Podobnie jak lojalne bestie, które słuchają każdego polecenia swojego pana. Ich ulubiona zdobycz? Niczego nie podejrzewający bandyci, ci biedni frajerzy.
  • Zane jako THE OPERATIVE: Specjalizując się w gadżetach na polu bitwy, Zane jest niezwykle biegły w walce, robieniu chaosu i wycofywaniu się, jakby nigdy go tam nie było.

Wszystko to dopełni tradycyjnie masa broni oraz podróż na znaną wszystkim fanom serii planetę Pandorę.

Czytaj też: CEO Epic Games potwierdza, że nadal będzie podkradał gry

Źródło: PCGamer