WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Okładki Borderlands 3 mogą okazać się dla wielu niestosowne

Przed oficjalną prezentacją Borderlands 3, która ma odbyć się jeszcze dziś (03.04) do sieci trafił nowy zwiastun oraz okładki. Problem w tym, że te mogą wywoływać u wielu pewne wątpliwości co do granicy dobrego smaku.

Czytaj też: Był piasek, są i kryształy – Cetrion drugą zupełnie nową postacią w Mortal Kombat 11

Widniejący na okładce Psycho w otoczeniu złotych broni oraz róż sam w sobie nie jest specjalnie nowatorski. Wystarczyło jednak dorzucić do tego logo serii zza jego głową, mieniący się na samym środku klatki piersiowej granat oraz charakterystyczną pozę, w której to wskazuje palcami „trójkę”, aby upodobnić całość do rozpowszechnionego na całym świecie wizerunku Jezusa Chrystusa:

Okładka przyciąga więc wzrok nie tylko odważną kolorystyką, ale też niestandardową stylistyką, która zbiera na Reddicie, pod postami oraz forach masę komentarzy. Część użytkowników jest obojętna, część wręcz zachwycona tym ruchem Gearbox, a trzecia spodziewanie oburzona. Jedno jest pewne – twórcy i sam wydawca z pewnością osiągnęli swój cel w rozpowszechnieniu marki jeszcze dalej.

Poniżej podrzucam jeszcze marnej jakości oficjalny zwiastun, który zdradza premierę 13 września i potwierdza, że na PC gracze będą zmuszeni do wyboru Epic Games Store. Powyżej z kolei dorzuciłem do zbiorku informacji zawartość edycji kolekcjonerskiej.

 

Czytaj też: Pierwszy gameplay z Darkborn – gry w której to my jesteśmy „tym złym”

Źródło: VG247