Reklama
aplikuj.pl

GTA 3 na Nintendo Switch, ale Rockstarowi się to nie spodoba

gta 3, nintendo switch

GTA 3 teoretycznie dostępne jest na nowej platformie. Grę udało się włączyć na Nintendo Switch.

Rockstar nie kwapi się do tego, aby przenieść swoje gry na platformę Nintendo. Na Switchu nie zagramy zatem ani w trójwymiarowe GTA, ani w dwuwymiarowe. Pytanie tylko czy 3D zadziałało by na Switchu?

Jak włączyć GTA 3 na Switchu?

Produkcja Rockstara okazuje się działać bez większych problemów na konsolce Nintendo. Z Grand Theft Auto 3 Switch radzi sobie bez problemów i aż dziw bierze, że twórcy nie chcą bawić się w portowanie gry skoro wydali ją nawet na smartfony. Jak włączono GTA 3 demonstruje poniższe nagranie.

Czytaj też: Straszny ten nowy zwiastun The Medium

Wydajność GTA 3 na Nintendo Switch

Znamy również konkretne liczby dotyczące działania gry na Nintendo Switch. GTA 3 ma dwa tryby dostosowane do tego czy konsolka podłączona jest do docka czy też działa w trybie handheldu. Po włożeniu Switcha do docka otrzymamy jakość 1080p i 30 klatek na sekundę. Grając natomiast w trybie przenośnym – zobaczymy 720p i 30 klatek na sekundę.

Legalność nieoficjalnego GTA 3 na Switchu

Jak zapewne zauważyliście – już na wstępie autor nagrania zarzeka się, że wideo jest tylko do celów edukacyjnych. Ciężko mu się dziwić, ponieważ Rockstar ma bogatą historię ubijania fanowskich projektów portujących czy odtwarzających ich gry na nowych silnikach. Z drugiej strony nie ma co się dziwić Rockstarowi – to ich własność i nie można sobie pozwolić na takie udostępnianie gry.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News