Reklama
aplikuj.pl

GTA 6 nabiera kształtów. Insiderzy zgodni co do wizji gry

gta 6

GTA 6 zabierze nas do Vice City? Potwierdzają to kolejne, godne zaufania źródła.

GTA 6 to powrót do Vice City

Jakiś czas temu informowaliśmy o potencjalnym miejscu akcji – Vice City. We wpisie GTA 6 w Vice City. Renomowany informator potwierdza, możecie zapoznać się ze szczegółami ostatnich doniesień informatora, któremu rzeczywiście można zaufać.

Tom Henderson wspomina w swoich wypowiedziach o miejscu akcji GTA 6 oraz o nowych bohaterach. Jednym z nich będzie kobieta (po raz pierwszy od czasów pierwszej odsłony gry), a gracze trafią do współczesnego Vice City, aby nie ograniczać graczy technologiami przeszłości (ciekawe, czy w nowym Vice City znajdzie się misja, w której będziemy musieli sterować dronem po ciasnym parkingu…). Informator poinformował również, iż w GTA 6 mapa będzie się stale zmieniać wraz z aktualizacjami gry.

Zgodność informacji

Czy podane informacje są prawdzie? Zdaje się, że tak, ponieważ Jason Schreier, renomowany dziennikarz growy, również potwierdza te doniesienia. Stwierdził on niedawno, że to co usłyszeliśmy od Hendersona, pokrywa się z tym, czego dziennikarz sam się dowiedział. Swoje trzy grosze dorzuciła także redakcja Video Games Chronicle, która powołując się na własne źródła, również podpisuje się po ostatnimi wieściami na temat Vice City.

Czytaj też: Masz płytę Cyberpunk 2077 na PS4? Masz dostęp do ukrytej wersji gry!

Wspominany Jason Schreier rzucił także trochę więcej światła na ewoluujący świat gry. Z jego wypowiedzi wynika, że mapa GTA 6 rzeczywiście będzie się zmieniać w trybie dla pojedynczego gracza, ale nie będzie to się działo poprzez aktualizacje. Z wpisów dziennikarza wynika, że świat gry będzie się po prostu zmieniał wraz z postępami w rozgrywce. Ciekawe, czy mowa tutaj o sytuacji, w której w wyniku działania bohaterów, np. jakaś droga zostanie zniszczona, czy o zmianach wynikających z tego, że historia gry może być rozłożona na lata? Pozostaje nam czekać do mniej więcej 2025 roku…

Jak wygląda GTA 6?

Tom Henderson jakiś czas temu zasłynął również z tego, że rysował graczom, jak mniej więcej wygląda nowy Battlefield. Rzeczy, o których wspominał rzeczywiście znalazły się w grze.

Czytaj też: Poznaliśmy 3 nowe gry Bloober Team. Gdzie ten Silent Hill?

Informator zdecydowanie lubi dzielić się informacjami poprzez rysowanie tego, co widział. Wygląda na to, że Henderson „coś” widział z GTA 6 i niedawno starał się, to również zaprezentować graczom. Podczas transmisji na żywo zaczął on właśnie rysować pewien obrazek. Pojawił się pojazd, kobieta z karabinem, palmy, odrzutowce, jetpack oraz wieżowce w tle. Na koniec dopisał on na obrazku „Grand Theft Auto VI”, a i samo nagranie z czasem zmieniło swoją nazwę na Rysownie GTA VI (GTA 6).

Pierwsza myśl? Pewnie to tylko wizja gracza na temat tego, co dostaniemy. Z drugiej jednak strony… zaprezentowane przez niego sceny ze zwiastuna Battlefielda rzeczywiście się zgadzały. Być może zatem miał on okazję zobaczyć jakąś wczesną grafikę zespołu Rockstar Games, która przedstawiała właśnie GTA 6.