Reklama
aplikuj.pl

GTA+ jak abonament na kawę w Żabce

gta+

Pamiętacie jeszcze o istnieniu abonamentu GTA+? Oczywiście, że usługa jest cały czas aktywna i znaleźli się gracze, którzy uiszczają opcjonalną opłatę. Co ma z tym wspólnego kawa?

GTA+ żyje, szok

Byłem tego pewny od początku. Gdy Rockstar Games ogłosiło opcjonalny abonament do Grand Theft Auto Online, krytyki było co niemiara. Zabijanie gry, haracz, złe nawyki… to wszystko musiało ucichnąć i temat jak szybko się zaczął, tak szybko skończył.. Jak jednak się okazuje – GTA+ żyje, a gracze płacą za dodatkowe atrakcje do gry.

Czytaj też: A Plague Tale Requiem sukcesem!

Zainteresowało mnie, czy gracze dalej płacą za GTA+, ponieważ niedawno otwierając aplikację Żabki przeżyłem mały szok. Wiecie, że żappka oferuje kawonament? Tak, subskrypcja na kawę. Za 50 złotych miesięcznie, możemy codziennie odebrać darmową kawę. Czy to na pierwszy rzut oka wygląda absurdalnie? Tak. Czy się przyjmie? Jeszcze się pewnie zdziwimy, ale pewnie – tak. Ciężko jest to początkowo pojąć, ale takie sposoby zarabiania sprawdzają się bez względu na to, czy mówimy o cyfrowych przedmiotach czy zwykłej kawie. Swoją drogą, nie zdziwi mnie jak temat NFT jeszcze się kiedyś odrodzi pod inną nazwą i po cichu urośnie pod naszymi nosami tak, aby nie narażać się na krytykę. Bo nie wierzę, że nie znajdą się osoby, dla których cyfrowe przedmioty zaczną mieć prawdziwą wartość, szczególnie, gdy minie kilka lat i stanie się to dla młodszych pokoleń oczywistością.

Gracze GTA+ mają lepiej

Na co mogą tym razem liczyć gracze posiadający abonament GTA+? W tym miesiącu zadrżą właściciele skarbców i różnych skrytek w Los Santos, ponieważ głównym daniem stają się wielkie napady, dla których żyje kwitnąca społeczność przestępcza w mieście. Członkowie GTA+ otrzymają ekskluzywne korzyści, które pomogą w napadach, w tym śmigłowiec SuperVolito i apartament w Eclipse Towers.

Czytaj też: GTA 5 w 16K. PC Master Race otwiera szampana

Oprócz tego pierwsze, klasyczne napady — Akcja we Fleeca, Ucieczka z więzienia, Skok na Humane Labs, Seria A: Fundusze i Akcja w Pacific Standard — w listopadzie zapewnią członkom GTA+ 50% więcej GTA$, a koszty przygotowania będą niższe o połowę. Członkowie GTA+ mogą również skorzystać ze specjalnych kart gotówkowych Shark GTA+ we wszystkich nominałach — od Red Shark aż do Megalodon Shark — a każda z nich zapewni 15% więcej GTA$. Jak niektórzy mają się nie skusić się na tyle rzeczy, gdy opłata za GTA+ to tylko 27 złotych, a w grze otrzymujemy jeszcze 500 000 GTA$?