Reklama
aplikuj.pl

A Plague Tale Requiem sukcesem!

a plague tale requiem

Wygląda na to, że pokochaliście szczury! Gracze z całego świata rzucili się na nową produkcję Asobo Studio i mimo bezpłatnej wersji z Xbox Game Pass – kupili sporo kopii gry.

Wynik sprzedaży A Plague Tale Requiem

Przed premierą czytaliśmy…

Po ucieczce ze zniszczonych rodzinnych stron Amicia i Hugo wyruszają na południe ku nowym regionom i tętniącym życiem miastom. Próbują rozpocząć nowe życie i kontrolować klątwę ciążącą na Hugonie.

Gdy jego moce budzą się na nowo, śmierć i rozkład powracają w zalewie wygłodniałych szczurów. Znów muszą uciekać, pokładając nadzieje w proroctwie dotyczącym wyspy, która może kryć klucz do uratowania Hugona.

Czytaj też: The Elder Scrolls Online Firesong przedstawi historię druidów

Jak widać, taki pomysł na kontynuację niezwykle udanej gry spodobał się graczom, którzy zapragnęli poznać dalszy ciąg historii. Ilu ich było? Wiemy teraz, że tę grę AA kupiło aż milion osób!

https://twitter.com/Focus_entmt/status/1587854817879552000?s=20&t=s_RlMlsDaO7Pm8L3kZIsIA

Co jednak warto pamiętać, A Plague Tale Requiem dostępne jest także w abonamencie Xbox Game Pass. Bardzo dużo graczy mogło zatem na PC i Xboxach zagrać za darmo. Czyżby zatem wynik mógłby być nawet dwa razy większy? Jest na to szansa!