WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

GTA Online dostało tryb Bomb Ball na wzór Rocket League

Do wydarzenia Arena War, które odbywa się w GTA Online, zawitał właśnie tryb Bomb Ball. Jego wręcz nie można opisać inaczej jak poprzez porównanie do szeroko rozpoznawalnej gry Rocket League.

Naprawdę trudno nie pokusić się o porównania właśnie do tej gry, bo twórcy Bomb Ball zdecydowanie się nią inspirowali. Widać to na wielu krokach, a zwłaszcza na samych zasadach, które sprowadzają się do wpuszczenia na boisko dwóch drużyn w samochodach rodem z Mad Maxa. Ich zadanie jest z kolei proste – muszą wsadzić wielkie wybuchowe bomby do bramki przeciwników i uważać na ich niekontrolowane wybuchy. Jednak po co nam słowa, kiedy krótki klip mówi więcej, niż ich tysiące:

 

Sam tryb Bomb Ball jest częścią serii świątecznych aktualizacji GTA Online, które dają graczom darmowe prezenty po zalogowaniu do 1 stycznia. W jego ramach gracze otrzymują też podwójną ilość gotówki i punktów respektu za wykonywanie określonych czynności, a nawet zniżek na wiele przedmiotów. Zabawa za kółkiem potrwa z kolei do 14 stycznia, a zagranie w tryb do 7 stycznia zapewni wszystkim dodatkowe dwie darmowe koszulki.

Czytaj też: Dodge Viper SRT-10 w wydaniu Bravado Banshee z GTA V sprzedany!

Źródło: PCGamer