Reklama
aplikuj.pl

W GTA Online prawie wszystko jest podwajane

gta online

W GTA Online zwiększono nagrody dla graczy. Zgarnijcie 2x więcej gotówki i doświadczenia za wszystkie misje fabularne Los Santos Drug Wars oraz premie za naloty na dziuple, okazuje u ulicznych dilerów.

Podwójne GTA Online Los Santos Drug Wars

Dynamiczna akcja, ostre halucynacje i mętne spiski koncernów farmaceutycznych — w Los Santos Drug Wars znajdziecie wszystko. Zanurkujcie głęboko w świat farmakologicznego podziemia południowego San Andreas, żeby pomóc Daxowi i Fooliganom podczas misji fabularnych Pierwszej dawki i Ostatniej dawki. Oba zestawy misji zapewniają teraz 2x GTA$ i RP. Dodatkowo, zwiększono ilość GTA$ przyznawanych za misje Ostatniej dawki o ponad 25%.

Czytaj też: Postal 4 ze skrajną przemocą na PlayStation

Psychodeliczny produkt Fooliganów cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Los Santos. Podtrzymajcie produkcję, wykonując misje zaopatrzenia wytwórni kwasu, i zdobądźcie dwa razy więcej zasobów dla Kundla, który w tym tygodniu produkuje kwas o 50% szybciej.

A jeśli wciąż nie dodaliście dochodowej produkcji kwasu do swojego kryminalnego repertuaru, to w tym tygodniu jest świetna okazja, aby to zmienić. Pojazd użytkowy MTL Brickade 6×6 (w zestawie z wytwórnią kwasu na pokładzie), z którym będziecie w stanie rozkręcić nowe przedsięwzięcie, jest teraz o 30% tańszy w Warstock Cache & Carry.

GTA Online podawaj także inne rzeczy

To nie wszystko co zostało podwojone.

2X GTA$ I RP ZA NALOTY NA DZIUPLE

Kradzież czegoś, na co ktoś inny musiał ciężko pracować, daje chyba więcej satysfakcji niż zrobienie tego samemu. Codziennie na mapie oznaczona jest dziupla zawierająca skradzione towary w sejfie pilnowanym przez uzbrojonych dilerów. Zlikwidujcie ochronę i okradnijcie dziuplę, żeby w tym tygodniu zarobić 2x GTA$ i RP.

Czytaj też: Dla kogo jest Crash Team Rumble?

2X GTA$ ZA SPRZEDAŻ ULICZNYM DILEROM

Dilerzy stanowią kluczowe ogniwo dystrybucyjne w ekosystemie produkcji narkotyków. Odszukajcie w tym tygodniu ulicznych dilerów i dokonajcie transakcji z ręki do ręki, żeby zdobyć 2x GTA$.

2X GTA$ ZA ZLECENIA TAKSÓWKARSKIE

Gospodarka Los Santos zawsze obfituje w przestępcze możliwości, ale jeśli ktoś preferuje uczciwy zarobek, to także znajdzie coś dla siebie. Bezpiecznie przewieźcie pasażerów do celu podczas zleceń taksówkarskich, żeby zarobić dwa razy wyższe wypłaty i napiwki.