WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

GTA VI już w produkcji, według byłego pracownika studia Rockstar

GTA VI już w produkcji, według byłego pracownika studia Rockstar

Bibin Michael jest artystą, który pracował w oddziale Rockstar India nie tylko nad Grand Theft Auto V, ale też Red Dead Redemption 2, a jego powiązanie ze studiem i rzecz jasna samymi produkcjami, potwierdza m.in. lista podziękowań. A wspominam o tym tylko dlatego, że ten właśnie gość zaserwował nam pierwsze w teorii oficjalne informacje o tym, że GTA VI jest już w produkcji.

Tę informację ciągle możecie znaleźć na jego oficjalnej stronie, która wspomina o doświadczeniu Michaela i m.in. o tym, że:

Tworzył pojazdy koncepcyjne z rzeczywistego świata do DLC GTA V i nadchodzącego GTA VI.

Za to odkrycie musimy podziękować użytkownikowi ApolloThunder z forum Rockstara i choć trudno pomyśleć, że ktoś w tak głupi sposób złamałby umowę o poufności, to już wcześniej takie przypadki miały miejsce. Sama data wskazuje z kolei, że swoją pracę już tam zakończył, więc może postanowił odwdzięczyć się pracodawcy?

Jednak czy to, ze GTA VI powstaje, powinno nas jakkolwiek dziwić? Taki ruch ze strony Rockstara był wręcz oczywisty i nie dziwi mnie nawet rok 2018, bo przecież studio pracuje nad swoimi grami tak, jak CD Projekt Red. A swoją drogą, to nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o tej produkcji w tym roku. Przed tygodniem wspomniał o niej jeden z domniemanych deweloperów, który twierdził, że Sony płaciło krocie za nawet miesięczną ekskluzywność na Playstation 5 latem 2020 roku.

Czytaj też: Masa oficjalnych informacji o PlayStation 5 – moc sprzętu zwala z nóg

 Źródło: GTASiteVG247