Reklama
aplikuj.pl

Gwiazda Gry o Tron, Kristofer Hivju zarażony koronawirusem

Kristofer Hivju, Koronawirus, Kristofer Hivju koronawirus, Netflix, Gra o Tron, Tormund, Wiedźmin, Wiedźmin sezon 2

Coraz więcej aktorów informuje publicznie o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Dopiero pisaliśmy, że Idris Elba jest zarażony, a teraz również Kristofer Hivju przyznał się do diagnozy.

Kristofer Hivju zyskał największą popularność swoją rolą w Gdzie o Tron, gdzie wcielił się w brodatego Tormunda Zabójcę Olbrzyma. Niedawno aktor dołączył do obsady 2. sezonu Wiedźmina, gdzie wcieli się w postać Nivellena. Prace nad serialem zostały już wstrzymane, a z tego co wiadomo, Hivju nie pojawił się jeszcze na planie.

CZYTAJ TEŻ: Złote Maliny 2020 rozdane! Który film okazał się najgorszy?

Aktor poinformował o diagnozie na swoim Instagramie, a w opublikowanym przez niego poście możemy przeczytać, że obecnie poddaje się kwarantannie w Norwegii, wraz ze swoją rodziną.

Z przykrością stwierdzam, że dziś przeszedłem pozytywnie test na COVID19, koronawirusa. Moja rodzina i ja izolujemy się w domu tak długo, jak będzie to konieczne. Czujemy się dobrze, mamy tylko łagodne objawy przeziębienia. Są jednak ludzie o wiele bardziej zagrożeni, dlatego zachęcam was wszystkich do zachowania szczególnej ostrożności; umyj ręce, zachować 1,5 metra odległości od innych, poddaj się kwarantannie. Po prostu zrób wszystko, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Razem możemy go zwalczyć i zapobiec kryzysowi w naszych szpitalach. Uważajcie na siebie, zachowajcie dystans i pozostańcie zdrowi!

Życzymy Kristoferowi Hivju i jego rodzinie szybkiego powrotu do zdrowia!