Reklama
aplikuj.pl

Idris Elba kolejnym aktorem zarażonym koronawirusem

Idris Elba, Idris Elba koronawirus, koronawirus, aktorzy zarażeni koronawirusem, Tom Hanks

Niedawno Tom Hanks wraz z żoną Ritą Wilson poddał się testom na obecność koronawirusa, które wyszły pozytywnie. Teraz również Idris Elba okazał się zarażony. Wirus z Wuhan nie oszczędza nawet gwiazd.

Dziś na swoim Twitterze Idris Elba napisał, że poddał się testom na obecność koronawirusa. Wynik, niestety, okazał się pozytywny. Aktor zapewnia, że nie ma żadnych objawów choroby, a jego stan zdrowia jest dobry. Na badania poszedł tuż po tym, jak dowiedział się, że jedna z osób, z którą miał kontakt była również zarażona. Testom poddał się w piątek i od razu odizolował się od ludzi.

Dziś rano przeszedłem pozytywnie testy na obecność wirusa Covid 19. Czuję się dobrze, nie mam objawów, ale zostałem odizolowany od momentu, w którym dowiedziałem się o możliwym kontakcie z zarażonym. Zostańcie w domu i bądźcie zapobiegliwi. Będę was informował o swoim stanie.

CZYTAJ TEŻ: New Mutants – Mirage na nowym zdjęciu. A daty premiery nadal nie ma

Aktor apeluje również, o zachowanie ostrożności, mycie rąk i pozostawanie w domu, jeśli to tylko możliwe. I choć jest to powtarzane ciągle, to nigdy takich słów za wiele. Elba jest już trzecim aktorem, który publicznie przyznał się do zarażenia koronawirusem. Pierwszy był Tom Hanks wraz z żoną, a dziś dowiedzieliśmy się też o ukraińskiej aktorce Oldze Kurylenko.