WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – Mroczna Rey na kolejnych grafikach koncepcyjnych

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – Mroczna Rey na kolejnych grafikach koncepcyjnych

Gdy w zwiastunie pokazano Mroczną Rey fani od razu zaczęli spekulować o jej przejściu na ciemną stronę mocy. Finalnie doskonale wiemy, jak to się skończyło, jednak grafiki koncepcyjne pokazują, że mogło to wyglądać dużo lepiej.

Najnowsze Gwiezdne Wojny ponownie podzieliły fanów uniwersum. Trzeba przyznać, że było to niezbyt satysfakcjonujące zakończenie sagi, choć wizualnie jak zwykle wyszło bardzo dobrze. Fabularnie podjęto wiele decyzji, które bardzo fanom się nie spodobały, a finał filmu… no cóż. Na etapie zwiastunów mieliśmy wiele oczekiwań, a pokazywane w materiałach promocyjnych fragmenty dawały nadzieję na znacznie lepszą produkcję. Tak było w przypadku Mrocznej Rey, która pojawiła się w jednym z trailerów.

Fani od razu zaczęli spekulować, wymyślać zakończenia i powiązania. Wielu spodziewało się, że tym razem to właśnie Ciemna Strona Mocy zwycięży. W filmie Mroczna Rey pojawiła się na moment, gdy bohaterka odwiedziła szczątki Gwiazdy Śmierci. Finalnie rzecz, która bardzo poruszyła entuzjastów uniwersum została zepchnięta na taki margines, że wielu nawet to przeoczyło. Ale niektóre grafiki koncepcyjne, które zaczęły pojawiać się w sieci pokazują znacznie lepsze spojrzenie na alternatywną Rey. I to bez tych dziwnych, niskobudżetowych wampirzych kłów.

Zobaczcie też kilka innych grafik koncepcyjnych pochodzących z tego filmu

Wkrótce ma ukazać się artbook zawierający jeszcze więcej szkiców z IX Epizodu Gwiezdnych Wojen i jesteśmy ciekawi, jak wiele znajdzie się w niej Mrocznej Rey.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News