Reklama
aplikuj.pl

Gwiezdne Wojny VR! Vader Immortal zapowiedziane na PlayStation VR

star wars vr, vader immortal, gwiezdne wojny vr

Vader Immortal to prawdziwa gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen oraz entuzjastów technologii VR. Co nas czeka w produkcji?

Vader Immortal zostało zapowiedziane na PlayStation VR. Tytuł, którego pełna nazwa to A Star War VR Series Vader Immortal Episode 1/2/3 (uff) to podzielona na epizody gra akcji. Oryginalnie, dostępna była ona tylko i wyłącznie na urządzeniach Oculusa poprzez sklep platformy.

Deweloper postanowił teraz o przeniesieniu gry na kolejną platformę czyli PlayStation VR. Posiadacze PlayStation 4 zagrają w jedną, dużą grę więc nie będzie potrzeby kupowania każdego epizodu osobno. O optymalizację produkcji nie ma co sie martwić, ponieważ jest ona dostępna nawet na Oculus Quest, czyli na samodzielnych goglach VR o mocy mniejszej niż oferuje to PlayStation 4.

Czytaj też: Call of Duty: Modern Warfare z widokiem zza pleców bohatera

W grze czekają na nas pojedynki z przeciwnikami oraz historia fabularna, która została przygotowana od podstaw z myślą o wirtualnej rzeczywistości. W Vader Immortal dostaniemy także tryb, w którym będziemy mogli swobodnie powalczyć mieczem świetlnym z innymi przeciwnikami. I tak – zmierzymy się też z samym Vaderem.

Dokładnej daty premiery Vader Immortal na PlayStation VR nie otrzymaliśmy. Tytuł ma jednak pojawić się w sprzedaży na lato 2020.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News