Reklama
aplikuj.pl

Call of Duty: Modern Warfare z widokiem zza pleców bohatera

call of duty modern warfare, fpp modern warfare, modern warfare

Modern Warfare zafundowało jednemu z graczy pewien bug. Dzięki temu dowiedzieliśmy się jakby wyglądała gra w stylu Fortnite’a.

Call of Duty z widokiem w stylu Fortnite’a? To brzmi dziwnie, racja? Ale wcale nie jest tak, że w serii nie mogliśmy nigdy grać w ten sposób. Bo już np. Modern Warfare 2 z 2009 roku oferowało rozgrywkę w takowy sposób.

W najnowszym Call of Duty: Modern Warfare z 2019 nie występuje jednak takowy widok. Kamery zza pleców nie da się włączyć bez modów lub… buga. A tak się składa, że jeden z graczy nagle otrzymał dla swojej postaci zupełnie nowy widok.

Czytaj też: Osoba, która zdradziła fabułę The Last of Us Part 2 zidentyfikowana

Rozgrywka gracza Tkade14 pochodzi z trybu, który jest aktualnie dostępny tylko i wyłącznie dla graczy PlayStation 4. Gracz radzi sobie na nagraniu dość dobrze, bez problemu eliminując kolejnych graczy. Ciężko tutaj się jednak dziwić – takowy widok sprawia, że widzi on zdecydowanie więcej niż inny gracze. Może zaglądnąć za róg, spojrzeć kto kryje się za kontenerem…

Muszę jednak przyznać, że po obejrzeniu rozgrywki z Modern Warfare 2 i MW w widoku trzecioosobowym… czułbym się zachęcony do grania w taką wersję gry. Podoba mi się ten widok i jeśli kiedyś dodano by go na stałe to wolałbym tak właśnie grać.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News