Reklama
aplikuj.pl

Half-Life Alyx możliwe do ukończenia bez VR!

half-life alyx

Dotychczas do przejścia Half-Life Alyx potrzebne były headsety VR. Teraz w tę produkcję mogą również zagrać gracze nieposiadający jeszcze takiego sprzętu.

Half-Life Alyx na VR

Half-Life: Alyx to powrót Valve do serii Half-Life dzięki technologii VR. To historia umiejscowiona między wydarzeniami z Half-Life a Half-Life 2 i opowiada ona o niemożliwej walce z okrutną rasą obcych znaną jako Kombinat.

Grając jako Alyx Vance, jesteś jedyną szansą ludzkości na przetrwanie. Kombinat tylko umocnił swoją władzę nad planetą od czasu incydentu w Black Mesie, zaganiając pozostałą populację do miast. Wśród tych ludzi znajdują się najwięksi naukowcy Ziemi: ty oraz twój ojciec, dr Eli Vance.

Czytaj też: Medieval Dynasty zmierza na kolejne konsole

Jako założyciele raczkującego ruchu oporu wciąż kierujecie tajną działalnością naukową – przeprowadzacie ważne badania oraz tworzycie bezcenne narzędzia dla garstki osób na tyle odważnych, by stawić czoło Kombinatowi. Każdego dnia dowiadujecie się więcej o swoim wrogu i każdego dnia pracujecie nad znalezieniem słabego punktu.

Half-Life Alyx bez VR

Choć istniały już modyfikacje umożliwiające zabawę w Half-Life Alyx bez VR, ale nie były to kompletne mody pozwalające bezproblemowe przejście gry. Nowy mod o nazwie Half-Life Alyx NoVR umożliwia ukończenie gry bez głębszego kombinowania z plikami czy przerabiania poziomów pod płaskie ekrany.

Czytaj też: Wyłączenie Battlefield 2042. Jak to będzie wyglądało?

Half-Life Alyx NoVR możecie już teraz pobrać z ModDB. Instalacja wymaga tylko skopiowania i wklejenia plików do folderu gry. I to tyle!