Reklama
aplikuj.pl

Medieval Dynasty zmierza na kolejne konsole

medieval dynasty

Medieval Dynasty pozwala nam polować, budować, dowodzić i starać się przetrwać w ciężkich warunkach. Teraz tytuł będzie dostępny na kolejnych konsolach.

Medieval Dynasty na poprzednią generację

Deweloperzy z Render Cube oraz wydawca Toplitz Productions ogłosili, że Medieval Dynasty, które dotychczas było dostępne na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S, trafi również na PlayStation 4 i Xbox One. Nowa wersja gry pojawi się w sprzedaży 20 kwietnia.

Czytaj też: Kroniki Myrtany będą jeszcze lepsze! Masa nowej zawartości

Oprócz tego, aktualna wersja gra otrzymała nową aktualizację, która dodała do gry tryb foto. Możecie zobaczyć go w akcji poniżej.

Więcej o Medieval Dynasty

Wczesnośredniowieczna Europa to okres panowania szlachty i kleru, okres międzynarodowego handlu, ale i zazdrości, nieufności i chciwości. Wojna jest zjawiskiem powszechnym, a zmiany obejmują całe kontynenty.

Czytaj też: PlayStation Vita 2 nadchodzi?

W grze Medieval Dynasty wcielasz się w młodzieńca, któremu udało się uciec przed wojną i chce być jedynym panem swojego losu. Zaczynasz samotnie, nie masz wiedzy ani pieniędzy, ale z czasem opanujesz wiele dziedzin i staniesz się liderem społeczności oraz założycielem bogatej dynastii, której przeznaczeniem jest rządzić przez wiele pokoleń. Do Twoich obowiązków należy obrona przed dzikimi zwierzętami, polowanie, zbieranie zasobów i wytwarzanie narzędzi, budowa domu, a wreszcie i całej prężnie działającej wioski. To wszystko w połączeniu z założeniem rodu przekłada się na niepowtarzalną, eklektyczną rozgrywkę. Surowe zimy i nieprzewidziane zdarzenia wystawią Twoje umiejętności na próbę. Czy zniweczą Twoje dalekosiężne plany?

Możesz skupić się na głównym wątku, realizować zadania lub po prostu przemierzać i eksplorować ogromny średniowieczny świat. Uważaj jednak na wygłodzone wilki i niedźwiedzie… Aby przetrwać, zacznij od najprostszych zajęć, takich jak polowanie lub rolnictwo, i zbuduj dom. Załóż rodzinę i zadbaj o potomstwo, zachęć innych do życia obok Ciebie i pracy na Twoją rzecz. Wznoś budynki, a Twoja osada zmieni się w tętniącą życiem wioskę, a Twoja rodzina w dynastię, która będzie rządzić przez pokolenia.