Hammer dodaje gratisy przy zakupie smartfona

hammer promocja, hammer gratisy

Hammer zaprezentował bardzo ciekawą promocję. W jej ramach przy zakupie pancernego smartfona z listy otrzymacie jeden z gratisów.

Do wyboru jest radio budowlane, dalmierz laserowy lub kartę zakupową o wartości 100 zł i przedłużoną gwarancję do 36 m-cy. Promocja obejmuje trzy smartfony: Energy 18×9 (899 zł), Energy 2 (699 zł) oraz Explorer (1099 zł). Akcja rozpoczęła się 25 marca i potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Czas jest wyjątkowy – to nie ulega wątpliwości. Jeżeli jednak nawet Ty pracujesz na zwolnionych obrotach, to HAMMER nie ustaje. Jeżeli natomiast nie wyrabiasz – HAMMER też Cię wesprze. Marka wszystkim proponuje dodatkowe narzędzia wspierające codzienne działanie – tak HAMMER zachęca do swojej promocji.

W przypadku Energy 2 otrzymacie radio budowlane. Sprzęt cechuje się certyfikatem IP45, niezłym dźwiękiem czy 4 godzinnym czasem działania. Jego wartość to ok. 140 zł. Do Energy 18×9 otrzymacie dalmierz laserowy. Jest to urządzenie kompaktowe, które umożliwia pomiar do 40 metrów. Jego wartość to ok. 100 zł.

Do Hammera Explorer otrzymacie kartę zakupową Sodexo o wartości 100 zł oraz przedłużoną do 36 miesięcy gwarancję. Promocja dotyczy sprzętu zakupionego w sklepie Organizatora i innych sklepach na terenie Polski. Więcej na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Czytaj też: Intel Core i9-10880H zauważony wraz z RTX 2080 SUPER