Reklama
aplikuj.pl

Handel bronią kwitnie w GTA

gta

Zyskajcie na nieoficjalnym handlu bronią dzięki premiom dozbrojeniowym. GTA Online oferuje kolejne bonusy dla graczy, którzy poświęcą się sprzedaży nielegalnego uzbrojenia.

Co w tym tygodniu warto robić w GTA Online?

Lokalni mieszkańcy żądają większej siły ognia, ale wystarczy dla każdego. Zwiększcie swoje dochody jako producenci broni w tym tygodniu w GTA Online i skorzystajcie z szerokiego wachlarza powiązanych z bunkrem premii, w tym dodatkowych nagród za dostarczanie kontrabandy oraz przyspieszenia produkcji i badań.

1,5x GTA$ i RP za sprzedaż towaru z bunkra

Gromadźcie zasoby i sprzedawajcie je w jak najwyższej cenie, żeby interes dobrze się kręcił w misjach sprzedaży towaru z bunkra, które w tym tygodniu zapewniają 50% więcej dochodów.

Czytaj też: The Last Case of Benedict Fox w końcu mnie przekonało

Przyspieszenie badań i produkcji w bunkrze o 50%

Podkręćcie swoją dozbrojeniową działalność i sprostajcie popytowi w tym tygodniu dzięki 50% szybszej produkcji w bunkrze.

Wyróżnikiem każdego sprawnego przedsiębiorcy jest umiejętność wyprzedzania konkurencji. Dlatego właśnie niezwykle ważne jest posiadanie zespołu badawczego: badania w bunkrze są przyspieszone o 50%.

Dozbrojeniowe zniżki

Ambitni producenci broni mogą rozkręcić swój interes dzięki 30% zniżki na bunkry oraz ich ulepszenia i modyfikacje. Jeśli chcecie posunąć się o krok dalej, możecie zainwestować w mobilne centrum operacyjne — ruchomą fortecę operacji taktycznych wyposażoną w stanowiska, które pozwalają personalizować i ulepszać wasz arsenał — teraz 30% taniej, wraz ze wszystkimi ulepszeniami i modyfikacjami.

2x GTA$ i RP za serię w bunkrze

Zejdźcie pod ziemię i walczcie w klaustrofobicznym otoczeniu w ramach serii w bunkrze, żeby do 12 kwietnia zdobyć 2x GTA$ i RP.

Czytaj też: Kroniki Myrtany będą jeszcze lepsze! Masa nowej zawartości

2x GTA$ i RP za Żądzę władzy

Weźcie udział w walce pomiędzy maksymalnie czterema drużynami i rywalizujcie o kontrolę nad opancerzonym, uzbrojonym w miniguna potworem zwanym Kolosem w trybie Żądza władzy, który teraz zapewnia 2x GTA$ i RP.

Supersamochód Ocelot Virtue już dostępny w Legendary Motorsport

Reputacja Ocelota Virtue mówi sama za siebie. Ten w pełni elektryczny supersamochód doskonale czuje się zarówno na ulicy, jak i na torze, więc jest kochany przez wielu i szanowany przez wszystkich. Teraz udostępniono go na stronie Legendary Motorsport, dzięki czemu możecie rozszerzyć swoją kolekcję o supersamochód, który jest kompatybilny z ulepszeniami Imani.

Pojazd wciąż można także zdobyć za darmo, wykonując wszystkie nowe misje w ramach Los Santos Drug Wars: Ostatnia dawka lub poprzez członkostwo GTA+.