Reklama
aplikuj.pl

Herosi kontra koronawirus – zobacz fantastyczną fanowską produkcję!

MightyRaccoon, Superbohaterowie przeciwko koronawirusowi, herosi kkontra koronawirus, pandemia koronawirusa

Gdzie są superbohaterowie kiedy wkoło szaleje pandemia? Walczą z nią! Na kanale MightyRaccoon pojawił się fanowski film pokazujący jak znani z popkultury bohaterowie walczą z koronawirusem.

CZYTAJ TEŻ: Disney przekłada kolejne premiery. Soul i Raya And The Last Dragon opóźnione

Pandemia koronawirusa nie ma szans przeciwko zjednoczonym siłom takich bohaterów jak Iron Man, Goku, Batman, Spider-Man, Saitama, John Wick, Wolverine, Deadpool i Kapitan Ameryka. To oczywiście nie wszyscy herosi, których MightyRaccoon powołał w swoim filmie do walki z wirusem. Wszyscy stają do boju by pokonać jedno z największych zagrożeń czyhających na współczesny świat.

Superbohaterowie stanęli przeciwko humanoidalnemu wirusowi, który w filmiku ma obrazować koronawirusa, z którym zmaga się świat. Wideo naprawdę robi wrażenie, choć stworzono je w bardzo krótkim czasie i bez konkretnego budżetu. Najważniejsze jest jednak przesłanie, jakie niesie ze sobą fanowski film. Największymi bohaterami są teraz lekarze, pielęgniarki, pracownicy służb medycznych i wszyscy, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo podczas pandemii. Weźmy przykład z herosów i też im podziękujmy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News