Reklama
aplikuj.pl

Hitman 3 najlepszy na PlayStation. DualSense, VR, darmowa kopia gry

hitman 3

Hitman 3 trafi na wiele różnych platform, ale wychodzi na to, że najlepiej będzie zagrać na PlayStation. Co zaoferują konsole?

IO Interactive powoli przymierza się do produkcji gry z Jamesem Bondem, ale wcześniej wyda jeszcze Hitman 3. Zdaje się, że najlepiej będzie się tę produkcję grało na PlayStation.

Czytaj też: Update WRC 9 dodaje Portugalię. Za darmo
Czytaj też:
eFootball PES 2021 Lite dostępne za darmo
Czytaj też:
Jesteście abonentami Amazon Prime? Zgarnijcie Battlefield 3 za darmo

Korzyści PlayStation

Co zyskujemy kupując Hitman 3 na PlayStation? W przypadku wersji na PS5 – kontroler DualSense zaoferuje nam zupełnie nowe doznania dotyczące tego jak odczuwamy broń. Strzelanie z karabinów ma pozwalać poczuć każdy wystrzelony nabój, a użycie karabinu snajperskiego sprawi, że poczujemy silny opór, który będziemy musieli przełamać.

Czytaj też: Rekomendowane wymagania Medal of Honor: Above and Beyond trochę przerażają
Czytaj też:
Doom Eternal na Switcha to jakiś inny poziom wykonania
Czytaj też:
Vampire Bloodlines 2 nigdy nie wyjdzie. Pogódźmy się z tym

Hitman 3 sprawdzi się również w trybie wirtualnej rzeczywistości. Gra włączy się w tym trybie na PlayStation 5 dzięki kompatybilności wstecznej. Oznacza to, że trzeba będzie korzystać z wersji PS4 gry, ale spokojnie – możemy kupić edycję PS5, a kopię PS4 dostaniemy zupełnie za darmo. Tryb VR zadziała nie tylko na mapach z Hitman 3, ale również z dwóch poprzednich odsłon serii.