WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Hive rozszerza zasięg we Wrocławiu

Hive posłuchał opinii swoich użytkowników i poszerzył zasięg we Wrocławiu o 25%. Objął on nim Wielką Wyspę, czyli między innymi ZOO.

Wreszcie dojedziecie hulajnogami do Hali Stulecia gdzie będziecie mogli zobaczyć w akcji fontannę multimedialną. Także łatwiej Wam będzie dojechać na uczelnie – nie od dziś wiadomo, że Wielka Wyspa jest w dużej mierze zamieszkiwana przez studentów.

Czytaj też: Musicie uważać na strefę podczas jazdy hulajnogami Hive

Artur Rusko, City Manager hive we Wrocławiu, mówi:

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak pozytywnie nasze e-hulajnogi zostały przyjęte we Wrocławiu. Z dnia na dzień dostrzegamy coraz większe zainteresowanie elektrycznymi hulajnogami oraz wzrost ich użytkowania. Bardzo nas cieszy, że mieszkańcy stają się bardziej świadomi problemów związanych z natężonym ruchem na drogach i wynikającymi z tego utrudnieniami w poruszaniu się po mieście. Wrocławianie stawiają na transport przyjazny środowisku, jakim są hulajnogi, a my robimy co w naszej mocy, aby wraz z rozwojem firmy, powiększać strefę dostępności hive i dawać mieszkańcom Wrocławia możliwość jeszcze częstszego korzystania z naszego środka transportu.

Z mojej perspektywy, jako mieszkańca Wrocławia i stałego klienta Hive, jest to dobry krok, ale dalej nie pozwoli na wygranie z Lime. Ciągle brakuje większego zasięgu na zachód miasta i objęcia nim choćby Magnolii Park – największej galerii handlowej. Także miłym akcentem byłoby objęcie zasięgiem uczelni na ulicy Strzegomskiej. Jednakże wszelkie problemy rozwiązałaby jedna decyzja – umożliwienie pozostawienia hulajnóg poza wyznaczoną strefą, tak jak ma to miejsce w przypadku Lime. Dopóki zasięg strefy pozostanie ciągle dosyć mały to ciągle większość osób decydować się będzie na korzystanie z usług konkurencji.

Czytaj też: Przy rejestracji w Hive warto wpisać kod promocyjny

Źródło: Materiały prasowe