WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Hive trafia do Poznania i Krakowa

Od wczoraj e-hulajnogi Hive dostępne są w dwóch nowych miastach w Polsce – Krakowie i Poznaniu. Mogą oni już korzystać z kilkuset elektrycznych hulajnóg gotowych do jazdy.

Hive podobno jest w kontakcie z władzami obu miast w celu stworzenia jak najlepszej współpracy dla obu stron. Tristan Torres Velat, CEO hive, mówi:

Kraków i Poznań to kolejne polskie metropolie, do których wchodzimy z naszą usługą. Pierwsze miesiące w Warszawie oraz Wrocławiu pokazały nam, jak chętnie Polacy korzystają z e-hulajnóg. Co ciekawe, w Europie to właśnie Polska przoduje w ilości miast, w których udostępniliśmy naszą usługę. Zdecydowaliśmy się na Kraków i Wrocław, ponieważ są to dynamicznie rozwijające się miasta, które potrzebują i chętnie korzystają z nowoczesnych, a zarazem ekologicznych rozwiązań. Bardzo nas cieszy, że mamy możliwość stać się częścią  transportu przyszłości  w tych lokalizacjach.

Czytaj też: Kontakt z Hive to kpina. Firma nie wysyła odpowiedzi na reklamacje

Przypominam też, że e-hulajnogi hive dostępne są także w Warszawie i Wrocławiu. Marka wchodzi też w skład FREE NOW i jeszcze w tym roku e-hulajnogi powinny zostać włączone w tę aplikację. Łukasz Gontarek City Manager hive w Warszawie, komentuje:

Zależy nam żeby stać się nieodłącznym elementem krakowskiej i poznańskiej tkanki miejskiej oraz blisko współpracować z miastem i lokalną społecznością. Chcemy być stałą częścią nowoczesnego systemu mobilności rozwijającego się w polskich miastach. Nasza usługa spodoba się i przyda  szczególnie tym osobom, które są zmęczone uciążliwymi korkami w mieście oraz utrudnieniami na drodze. E-hulajnogi umożliwiają szybką i wygodną jazdę, dodatkowo są idealnym uzupełnieniem dla już dostępnych środków transportu miejskiego.

Czytaj też: Hive nie polecamy, bo się boimy

Źródło: Materiały prasowe