WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Hive wreszcie poszerza strefę we Wrocławiu i Warszawie

Hive wreszcie posłuchało głosów klientów i zwróciło uwagę na poczynania konkurencji. DO tej pory hulajnogi charakteryzowały się bardzo małą strefą w Warszawie i we Wrocławiu – właśnie uległo to zmianie.

W Warszawie użytkownicy hive mogą dojechać do miejsc pracy zlokalizowanych aż w Mordorze. Strefa powiększyła się też o teren Starej Ochoty i Woli. Łukasz Gontarek City Manager hive w Warszawie, mówi:

Odkąd wprowadziliśmy nasze e-hulajnogi na ulice Warszawy, dostawaliśmy wiele pytań o możliwość powiększenia strefy o okolice Służewca, Wierzbna, Ksawerowa oraz Dworca Zachodniego. Bardzo wielu z naszych użytkowników traktuje e-hulajnogi jako idealny środek transportu pozwalający im na podróż do pracy i z powrotem w  szybki, wygodny i ekologiczny sposób. Dlatego poszerzenie strefy właśnie o te dzielnice, które borykają się ze znaczącym zakorkowaniem ulic, a przemiesza się na ich obszarze wielu pracowników, było dla nas naturalnym wyborem. Naszym celem jest przyczynianie się do tworzenia dobrze skomunikowanej, odkorkowanej i czystej Warszawy.

Czytaj też: Kontakt z Hive to kpina. Firma nie wysyła odpowiedzi na reklamacje

We Wrocławiu można dojechać do Magnolii – na brak tej możliwości praktycznie od początku narzekałem. Strefa poszerzyła się też o FAT, Muzeum Współczesne czy objęła całą Wielką Wyspę. Artur Rusko City Manager hive we Wrocławiu, komentuje:

Widzimy, że nasze e-hulajnogi spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez mieszkańców Wrocławia. Dlatego staramy się stopniowo ułatwiać użytkownikom dotarcie w ekologiczny sposób do jak największej liczby lokalizacji i zwiększać dostępność naszej floty. Wrocławianie mają coraz większą świadomość problemów wynikających ze zbyt dużej liczby aut w mieście i są coraz bardziej zainteresowani transportem przyjaznym środowisku. Ogromnie nas cieszy taka zmiana!

Czytaj też: Hive nie polecamy, bo się boimy

Źródło: Materiały prasowe