Reklama
aplikuj.pl

Hive zawiesza usługi z powodu koronawirusa

Hive koronawirus, hive covid-19, hive zawieszenie usług

Koronawirus uderza w kolejną branże. Tym razem Hive wyłącza swoje usługi związane z wypożyczaniem elektrycznych hulajnóg.

Właśnie otrzymałem odpowiednie powiadomienie w aplikacji. Odsyła ono do strony Hive, gdzie możemy zobaczyć komunikat:

Hive koronawirus, hive covid-19, hive zawieszenie usług

Nie wiemy kiedy ponownie będzie można wypożyczać hulajnogi Hive. Na pewno zależy to od postępu pandemii, jej skutków oraz zaleceń wydawanych przez WHO czy rządy na całym świecie. Mam jednak nadzieję, że firmie po przestoju, nieważne jak długim, uda się wrócić do działania.

Muszę też pochwalić firmę za taką decyzję, chyba po raz pierwszy w historii. Jest to jedyna skuteczna metoda na wyeliminowania możliwości zarażenia się koronawirusem przez hulajnogę elektryczną. Na ten moment np. Lime na nic takiego się nie zdecydował. Firma tylko wysłała maila, w którym informuje o zwiększeniu częstotliwości i zmianie metod czyszczenia e-hulajnóg oraz o tym, że śledzą informacje na bieżąco.

Hulajnogi elektryczne mogą być źródłem koronawirusa – wątpię, żeby ktokolwiek z Was je odkażał przed użyciem. Dlatego też taka decyzja jest jedyna słuszna – na ten moment powstrzymanie pandemii koronawirusa jest najważniejsze a takie decyzje na pewno w tym pomogą. Dajcie znać w komentarzach czy znacie inne firmy wypożyczające hulajnogi, które również zdecydowały się albo mają zamiar zdecydować się na taki sam krok w celu zapewnienia Wam bezpieczeństwa.

Czytaj też: Praca z tą podstawką pod laptopa musi być przyjemna