Tuning Hofele, czyli kiedy macie Merca GLE a chcecie Maybacha

Hofele HGLE, Mercedes GLE, tuning samochodu

Co powiecie na tuning Mercedesa-Benza GLE pod takim kątem, aby ten przypominał możliwie najbardziej model Maybacha? To właśnie robi firma Hofele.

I tak zresztą powstał model Hofele HGLE, który pyszni się swoim dwukolorowym lakierem nadwozia i masywnymi felgami w połączeniu z dodatkowym chromowanym wykończeniem. Z kolei wyróżniająca się osłona chłodnicy z przodu dodaje całości indywidualnego charakteru.

Wnętrze tego stuningowanego Mercedesa jest jednak zdecydowanie najbardziej warte naszej uwagi, ponieważ zostało całkowicie obite tapicerkami ze skóry Napa i Alcantary. Te pokrywają praktycznie każdą część kabiny, a ich jakość podkreśla drewniana podłoga w bagażniku z aluminiowym wykończeniami.

Według Hofele będziemy mogli zamówić ten interesujący pakiet tuningowy dla wszystkich modeli Mercedes GLE w Europie – od podstawowego 300d do topowego GLE 63 AMG.

Czytaj też: Obsyp BMW 8 złotem w ramach serii Golden Thunder Edition

Nie ma jednak jeszcze oficjalnych cen dla tego modelu, a na zdjęciach powyżej występuje przerobiony model GLE 450, który sam w sobie kosztuje całe 310000 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News