Reklama
aplikuj.pl

Hogwart z boiskiem Quidditcha odtworzony w No Man’s Sky

no man's sky

Społeczność No Man’s Sky nie przestaje bawić się w ogromnym uniwersum, istniejącym od 2016 roku. Tym razem udało im się zbudować Hogwart wraz z boiskiem do Quidditcha.

Hogwart w No Man’s Sky

Gra No Man’s Sky, inspirowana przygodami i wyobrażeniami, które uwielbiamy z klasycznych opowieści science-fiction, otworzyła przed graczami galaktykę pełną niezwykłych planet, różnych form życia, niebezpieczeństw i dynamicznej akcji.

Czytaj też: W Morrowind można teraz malować obrazy!

W No Man’s Sky wszystkie gwiazdy są światłem odległych słońc, wokół których krążą tętniące życiem planety – gracze mogą odwiedzić każdą, którą tylko sobie wybiorą. Podróżować możemy płynnie pomiędzy przestrzenią kosmiczną a powierzchnią planet – bez żadnych ekranów ładowania i bez ograniczeń. W tym bezkresnym, generowanym proceduralnie wszechświecie odkrywa się miejsca i istoty, których inni gracze nigdy wcześniej nie spotkali (i możliwe, że nigdy nie spotkają).

Niesamowite odkrycia nie czekają jednak na graczy tylko na niezamieszkałych planetach. Gracze budują swoje domy po całym kosmosie, a niektórzy mają ogromne ambicje i porywają się na tak szalone projekty jak np. Hogwart wraz z boiskiem do Quidditcha.

Warto dodać, że No Man’s Sky wraz z premierą PlayStation VR2 otrzyma wsparcie dla tego headsetu, pozwalając naprawdę przenieść się w kosmos.