Reklama
aplikuj.pl

Premiera Hogwarts Legacy za dwa dni, a gra już pobiła rekord

hogwarts legacy

Hogwarts Legacy już teraz może pochwalić się niezwykłym osiągnięciem. Do premiery tytułu zostały dwa dni, ale produkcja w tej chwili jest już hitem.

Hogwarts Legacy pobił Cyberpunk 2077

Gracze, którzy zakupili edycję cyfrową deluxe gry Hogwarts Legacy mogą już ogrywać tę wyczekiwaną produkcję. Cyfrowa edycja deluxe „Dziedzictwa Hogwartu” zawiera:

  • Testrala pod wierzch
  • Czarnomagiczną arenę walk
  • Czarnomagiczny zestaw wyglądu
  • Czarnomagiczną furażerkę
  • 72-godzinny wcześniejszy dostęp

Do tego do zamówień przedpremierowych dodawany jest onyksowy hipogryf.

Czytaj też: Sherlock Holmes The Awakened można sprawdzić za darmo!

Ile osób skusiło się na taki zakup? Na Steam jest to bardzo dużo osób, ponieważ liczba jednocześnie grających na komputerach wciąż rośnie i na razie wynosi ponad 336 tysięcy osób! A premiera za dwa dni! Marka Harry Potter jest niezwykle silna i wciąż widać, że gracze darzą ją ogromnym sentymentem.

To jednak nie wszystko! Hogwarts Legacy osiągnęło pewien tytuł, który do tej pory należał do Cyberpunk 2077. Od wczoraj Dziedzictwo Hogwartu jest grą, która przyciągnęła największą liczbę widzów na Twitchu. Wynik gry to 1,3 milion widzów, a poprzedni rekord należał do polskiej gry i wynosił 1,14 miliona osób. Trzeba dodać, że chodzi tutaj o grę dla pojedynczego gracza. Jeśli chodzi o rekord produkcji sieciowej, to należy on do League of Legends i jest to 3,11 miliona kibiców.