Reklama

Zdjęcia i nagranie Honor 50 wyciekły. Co przedstawiają?

Zdjęcia i nagranie Honor 50, Honor 50 Pro+, Honor 50

Premiera serii Honor 50 już tuż tuż, a coraz to nowsze przecieki zdradzają nam jeszcze więcej o nadchodzących modelach. Ostatnio pokazano rendery aparatów Honor 50 Pro oraz Honor 50, natomiast teraz w sieci pojawił się w końcu trzeci model – Honor 50 Pro+.

Honor 50 Pro+ otrzymał o jeden aparat więcej niż jego rodzeństwo, ale niestety nic nowego nie wiemy na ich temat. Wcześniejsze plotki mówiły o głównej jednostce opartej na 50-Mpx matrycy oraz o aparacie ultraszerokokątnym 13 Mpx i 8 Mpx teleobiektywie. Odchodząc jednak od tego, zdjęcia przedstawiają nam smartfon w czterech różnych kolorach. Od razu widać, że ta bardziej szara opcja będzie mienić się pod różnymi kątami, a reszta odcieni jest raczej odblaskowa, wykończona „na lustro”. Sprawdźcie zresztą sami, jak dokładnie to się prezentuje na zdjęciach poniżej.

Czytaj też: Premiera Realme C25s, czyli nowej wersji Realme C25

Na jego dolnej krawędzi możemy dostrzec głośnik, port USB typu C i gniazdo SIM. Nie widać skanera linii papilarnych z boku, co oznacza, że zostanie on wbudowany w jego ekran AMOLED. Sam ekran zresztą ma mieć przekątną 6,79 cala o rozdzielczości 1440p+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Przecieki w ogóle nie zdradzają nam przedniego wyglądu smartfonów serii Honor 50, dlatego pozostaje nam dopatrywanie się przedpremierowych informacji. Jednak jeśli takie się nie pojawią, to jedynie oficjalna prezentacja wyznaczona na 16 czerwca będzie stanowić pierwszy zastrzyk wiedzy.

Czytaj też: Elastyczny czujnik zdrowia OLED od naukowców Samsunga

Warto jeszcze wspomnieć, że ostatnie rendery zdradziły nam rozdzielczość głównych aparatów na tyle w smartfonie Honor 50 Pro i Honor 50. Ten pierwszy otrzymał 108-Mpx aparat z przysłoną f/1.8, a ten drugi 50 Mpx przy zachowaniu przysłony f/1.8. Reszta ich kamer jest nam na ten moment niestety nieznana.