WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Test opaski Honor Band 5

Test opaski Honor Band 5

Honor nie chce odstawać od konkurencji i niedawno wprowadził na rynek nową wersję opaski – Band 5. Czy jest ona w stanie zagrozić propozycji od Xiaomi czy Huawei?

W pudełku znajduje się kabel z ładowarką, karta gwarancyjna oraz instrukcja. Ładowarka jest dosyć nietypowa, bowiem nie przyczepia się jej na magnes, a trzeba trafić w dziurki i tak ją zabezpieczyć. Aplikację pobieramy z Google Play lub Apple Store. Nie ma z tym żadnych problemów.

Pasek jest silikonowy i ma szerokość 17,2 mm i grubość 11,5 mm. Sama opaska ma grubość 43 mm. Ekran dotykowy AMOLED ma wielkość 0,95 cala. Oferuje on do zagęszczenie punktów do 282 PPI oraz zaokrąglone szkło 2.5D. Opaska pracuje z rozdzielczością 240 x 120 px. Ekran jest dotykowy, co powinno ułatwić sterowanie.

Bateria Honor Band 5 ma pojemność 100 mAh i ma wystarczyć do 6 dni normalnego użytkowania i do 14 dni w trybie oszczędzania energii. Producent nic nie wspomina o czasie ładowania.

Czytaj też: Test opaski Tracer T-Band Libra S4

Testowana opaska posiada akcelerometr, pulsoksymetr, pulsometr, wysokościomierz barometryczny i żyroskop. Jest odporna na wstrząsy oraz ma wodoszczelność 5 ATM

Honor Band 5 otrzymałem w kolorze niebieskim, ale w sprzedaży jest jeszcze wersja różowa i czarna. Gwarancja wynosi 24 miesiące.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Oprogramowanie
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Oprogramowanie