WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

HP Elite Dragonfly debiutuje w Polsce

HP niedawno zaprezentowało najlżejszy konwertowalny laptop na świecie. Mowa tutaj o modelu Elite Dragonfly, który właśnie trafia do Polski.

Elite Dragonfly waży niecały kilogram oraz oferuje trzy warianty wyświetlacza: Full HD z jasnością do 500 nitów, Full HD z jasnością do 1000 nitów i HP SureView, a także 4K z jasnością do 500 nitów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesnych użytkowników nowych technologii, zwłaszcza tych najbardziej wymagających,  coraz trudniej czymkolwiek zaskoczyć.  W HP staramy się jednak dostrzegać ich potrzeby i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Dlatego też, dla  tych, dla  których komputer stał się narzędziem tak osobistym, jak na przykład smartfon, stworzyliśmy komputer ważący niespełna kilogram, zamknięty w niezwykle atrakcyjnej obudowie. Wierzymy, że zaprezentowany dziś Dragonfly zwiększy komfort użytkowania osób, które ze względu na charakter swojej pracy często podróżują, a jednocześnie cenią sobie nietuzinkowy design oraz wysoką funkcjonalność i wydajność, tak ważne w biznesie.

Anna Ostafin, Business Notebooks Category Manager, HP Inc Polska.
HP Elite Dragonfly debiutuje w Polsce 1

Komputer ma procesor Intel Core vPro 8. generacji, WiFi 6 oraz opcjonalny modem 4G LTE. Ciekawa jest także lekka i podświetlana klawiatura z gładzikiem. Cena HP Elite Dragonfly rozpoczyna się od 8999 zł brutto.

ŹRÓDŁO: Materiały prasowe