WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

HP prezentuje drukarkę laserową bez kartidży

HP przedstawiło właśnie przełomową technologię, która może zmienić przyszłość małych biznesów. Nazywa się ona HP Neverstop Laser i umożliwia napełnienie tonera w 15 sekund oraz o 38% szybszy druk.

Toner w drukarce HP Neverstop Laser można więc bardzo szybko napełnić, dzięki temu możliwe jest zachowanie ciągłości pracy. Marcin Olszewski, Dyrektor Zarządzający, HP Inc Polska, mówi:

Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonymi wśród europejskich przedsiębiorców, niemal 75 proc. właścicieli małych firm stwierdziło, że potrzebuję drukarki, której konfiguracja i eksploatacja nie wymagają dużego wysiłku. HP Neverstop Laser poprzez zastosowanie rewolucyjnego systemu napełniania oraz integrację cyfrową, eliminuje typowe dla dotychczasowych rozwiązań przerwy w druku. Tym samym, zapewnia przedsiębiorcom przewagę konkurencyjną, pomagając im rozwijać ich biznes.

Czytaj też: Samsung pracuje nad Galaxy Watch Active 2

Drukarka wykonana została w 25% z surowców wtórnych i w 75% z materiałów z recyklingu. Jest to więc produkt w pełni przyjazny środowisku. Z pozostałych informacji warto wymienić możliwość druku do 5000 stron bez przerwy czy mobilność rozwiązania. HP Neverstop Laser  będzie dostępny w sprzedaży w lipcu 2019 roku w cenie od 999 zł.

Czytaj też: Test wentylatorów Deepcool MF120S

Źródło: Materiały prasowe