WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

HP prezentuje skórzanego laptopa Spectre Folio

HP posiada w swojej ofercie jedne z najładniejszy konstrukcji laptopów na rynku. Firma zapowiedziała właśnie Spectre Folio, który ma wznieść wygląd notebooków na nowy poziom.

Nowy produkt HP został oprawiony w prawdziwą skórę – nie ma tutaj żadnych sztucznych substytutów. Co więcej, jest to urządzenie 2w1, które może być używane nawet jako zwykły notatnik. Waży ono 1,45 kg wiec nie powinno być także problemów z jego przenoszeniem. W środku znajduje się procesor Intel i5 lub i7 ósmej generacji, 16 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności do 2 TB. Sam ekran to 13,3 calowa konstrukcja pracująca z rozdzielczością Full HD lub 4K. Laptop został także wyposażony w dwa złącza USB-C oraz jedno Thunderbolt. Nie zabrakło także gniazda 3,5 mm oraz nano-SIM.

Bateria ma pozwalać na do 18 godzin ciągłej pracy. Ceny wersji z procesorem Core i5 zaczynają się od 1300 dolarów (ok. 4830 zł) a ceny wersji z Core i7 od 1500 dolarów (ok. 5580 zł). Pierwsze zamówienia mają zostać wysłane do końca października.

Nvidia Quadro RTX 6000 w przedsprzedaży

Źródło: https://www.eteknix.com