Reklama

Nowości w Huawei AppGallery – aplikacja Librus i InPostu zintegrowane z HMS

Do Huawei AppGallery trafiły dzisiaj dwie nowości w pełni zintegrowane zintegrowanej z ekosystemem Huawei Mobile Services. Jedną z nich jest Librus, a drugą aplikacja mobilna InPostu.

Aplikacja Librus w Huawei AppGallery

Aplikacja Librus daje rodzicom możliwość wglądu w najważniejsze informacje o nauce dzieci. Można w nim sprawdzić oceny, nieobecności, zadania domowe, a także wgląd w zaplanowane i zrealizowane lekcje. Oczywiście warunkiem jest, by w danej szkole funkcjonował dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia.

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska mówi:

Librus to jedna z tych aplikacji, która często pojawiała się w pytaniach naszych użytkowników, dla wielu rodziców dzieci w wieku szkolnym jest to narzędzie, bez którego trudno się obyć. Tym większa radość dziś, że możemy zaoferować w AppGallery jej pełną wersję niezależnie od urządzenia. Liczba integracji z HMS ciągle rośnie, w najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się nowymi, równie atrakcyjnymi.

Teraz rodzice będą mieli bardzo wygodny dostęp do Librusa z poziomu smartfonów Huawei. Apka zintegrowana z HMS trafiła do AppGallery i jest teraz dostępna dla każdego smartfona i tabletu Huawei, nawet tych starszych modeli. Dzięki integracji z HMS użytkownicy najnowszych smartfonów mogą korzystać z każdej funkcji aplikacji.

Czytaj też: Szybsze i wygodniejsze zakupy dzięki aplikacji Rossman GO
Czytaj też: Paczki z Amazona zamówimy do Paczkomatu? W końcu jest to możliwe
Czytaj też: Dostawa z IKEI do Paczkomatu

Aplikacja InPost Mobile w Huawei AppGallery

Pełną integrację z Huawei Mobile Services otrzymała również aplikacja InPostu, która umożliwia monitorowanie przesyłek, ich nadawanie, a także bezdotykowy odbiór paczek z Paczkomatów. I w tym przypadku sytuacja jest identyczna jak z Librusem. Dzięki integracji z HMS ze wszystkich dostepnych funkcji będą mogli korzystać użytkownicy najnowszych modeli smartfonów Huawei z serii Mate 40, P40, z serii Y, Mate 30 Pro, Mate Xs oraz P smart 2021.

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska mówi:

W okresie przedświątecznym, możliwość wygodnego korzystania z Paczkomatów InPost na pewno przyda się wszystkim użytkownikom urządzeń Huawei, tym bardziej cieszymy się, że integracja aplikacji z naszym ekosystemem została pomyślnie zakończona. AppGallery rośnie w siłę z każdym miesiącem i już teraz ponad 70% najważniejszych aplikacji lokalnych jest dostępnych na smartfonach i tabletach z HMS

Razem możemy więcej. Pomóżmy koledze w leczeniu