Huawei FreeBuds 4i – nieoczekiwana premiera nowych słuchawek z ANC

Huawei FreeBuds 4i - nieoczekiwana premiera nowych słuchawek z ANC

Huawei lubi nas zaskakiwać nie tylko promocjami. Tym razem niespodziewanie zaprezentowano nowe bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumu Huawei FreeBuds 4i.

Co oferują słuchawki Huawei FreeBuds 4i?

Z wyglądu przypominające AirPods Pro FreeBuds 4i to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki charakteryzujące się ergonomicznym designem 3D. Dzięki temu o wiele lepiej “siedzą” w uszach, nie uwierają a co najważniejsze – jest mniejsza szansa, że wypadną. Ważą malutko, bo zaledwie 5,5 grama. Najważniejszą funkcją, jaką oferują jest aktywna redukcja hałasów z otoczenia, więc nawet w bardzo zatłoczonych miejscach, gdzie jest sporo niepożądanych dźwięków będziemy mogli cieszyć się słuchaną muzyką.

Jeśli jednak zależy Wam na słyszeniu otoczenia, to FreeBuds 4i umożliwi ładne przejście od całkowitego wyciszenia tła do jego przepuszczania. Nie trzeba będzie nic klikać w telefonie czy wyjmować słuchawek z uszu, wystarczy, że przytrzymamy palec na słuchawce dłużej.

Czytaj też: Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi na polski rynek
Czytaj też: Nadchodzi Office 2021 – jednorazowy zakup bez subskrypcji
Czytaj też: Do eDO App trafia kolejna przydatna funkcjonalność

Dwa mikrofony, algorytmy SI i specjalna struktura mają zapewnić najczystszy, dobrze słyszalny i najwyższej jakości dźwięk podczas rozmów. Słuchawki mają mieć możliwość odtwarzania nawet przez 10 godzin, choć bez włączonego trybu redukcji hałasu. Jeśli ten czas będzie niewystarczający, to w zaledwie 10 minut podładujecie je na tyle, by słuchać kolejne 4 godziny.

Huawei FreeBuds 4i dostępne są obecnie w wersji czarnej i białej, niedługo ma pojawić się też wersja czerwona. A cena? W Chinach jest to 499 juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 280 zł.