Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi na polski rynek

szczoteczka soniczna Lebooo

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo, wspierana przez technologię Huawei wchodzi do sprzedaży w naszym kraju. Czym charakteryzuje się te urządzenie i w jakiej będzie cenie?

Szczoteczka soniczna Lebooo zadba o Wasze zęby

W ostatnim czasie na rynku pojawia się wiele modeli szczoteczek sonicznych. Tym razem dołącza do nich Lebooo, którą możemy połączyć z aplikacją Huawei AI Life w celu lepszego dbania o higienę jamy ustnej. Połączenie z apką pozwoli również na korzystanie z wielu inteligentnych funkcji takich jak identyfikacja 6 obszarów oraz 16 przestrzeni, które wymagają szczególnej uwagi podczas mycia. Po zakończeniu czynności zostanie wyświetlony raport z mycia zębów, a także spersonalizowane pod użytkownika porady na temat dalszego dbania o jamę ustną.

Co istotne aplikacja zawiadomi nas jeśli źle korzystamy ze szczoteczki, np. zbyt mocno przyciskając ją do zębów. Dzięki temu możemy uniknąć podrażnienia lub uszkodzenia dziąseł i zębów.

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi na polski rynek

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo została wyposażona aż 5 trybów do pielęgnacji naszej jamy ustnej:

  1. tryb czyszczenia – codzienna higiena jamy ustnej;
  2. tryb wybielania i rozjaśniania – usuwanie przebarwień i wybielanie zębów;
  3. tryb wrażliwy – delikatny tryb dla osób o wrażliwych dziąsłach;
  4. tryb pielęgnacyjny – dla osób o wrażliwych zębach;
  5. tryb personalizacji – umożliwia dostęp do rozszerzonych ustawień.

Czytaj też: Walka na rynku elektrycznych szczoteczek trwa
Czytaj też: Oclean Xpro kontra Oral-B Genius X. Jaką szczoteczkę wybrać?
Czytaj też: Pięć elektrycznych szczoteczek wartych uwagi

Użytkownicy z poziomu aplikacji Huawei AI Life mogą dostosowywać intensywność 4 trybów, a w trybie personalizacji wybrać któryś z dostepnych tam planów pielęgnacyjnych (jest ich 20). Zaawansowana technologia i magnetyczny rdzeń wytwarza wibracje, których częstotliwość wynosi 38 000 na minutę, dzięki temu właśnie można umyć nawet te najtrudniej dostępne szczeliny między zębami.

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi na polski rynek

Dodatkowo szczoteczkę Lebooo wyposażono w pojemny akumulator, który pozwala korzystać z niej na pełnym ładowaniu nawet przez 90 dni. Podstawka umożliwia zaś bezprzewodowe ładowanie do pełna w 8 godzin.

Ta elegancka, matowo wykończona szczoteczka ma wodoodporną obudowę, a z poziomu aplikacji możemy uruchomić nawet funkcję, która będzie zapobiegała rozpryskiwaniu się wody lub pasty podczas korzystania z urządzenia.

Szczoteczka soniczna Lebooo – dostępność aplikacji i cena

By w pełni korzystać z inteligentnej szczoteczki Lebooo konieczna jest aplikacja Huawei AI Life. Użytkownicy Androida znajdą ją w Sklepie Google lub pobiorą za pomocą specjalnego kodu QR. Jesli zaś posiadacie smartfon Huawei, apkę pobierzecie z AppGallery.

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi na polski rynek

Urządzenie dostępne jest w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach Media Expert, a niedługo także na huawei.pl. jego rekomendowana cena wynosi 299zł, jednak wiadomo, w zależności od punktu sprzedaży może się nieco różnić.

A jeśli chcecie dowiedzieć się jak Lebooo sprawdza się w praktyce śledźcie naszą stronę, bo już niedługo ukaże się u nas jej test. Na razie możemy tylko zdradzić, że wrażenia są pozytywne.