Reklama
aplikuj.pl

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi na polski rynek

szczoteczka soniczna Lebooo

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo, wspierana przez technologię Huawei wchodzi do sprzedaży w naszym kraju. Czym charakteryzuje się te urządzenie i w jakiej będzie cenie?

Szczoteczka soniczna Lebooo zadba o Wasze zęby

W ostatnim czasie na rynku pojawia się wiele modeli szczoteczek sonicznych. Tym razem dołącza do nich Lebooo, którą możemy połączyć z aplikacją Huawei AI Life w celu lepszego dbania o higienę jamy ustnej. Połączenie z apką pozwoli również na korzystanie z wielu inteligentnych funkcji takich jak identyfikacja 6 obszarów oraz 16 przestrzeni, które wymagają szczególnej uwagi podczas mycia. Po zakończeniu czynności zostanie wyświetlony raport z mycia zębów, a także spersonalizowane pod użytkownika porady na temat dalszego dbania o jamę ustną.

Co istotne aplikacja zawiadomi nas jeśli źle korzystamy ze szczoteczki, np. zbyt mocno przyciskając ją do zębów. Dzięki temu możemy uniknąć podrażnienia lub uszkodzenia dziąseł i zębów.

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo została wyposażona aż 5 trybów do pielęgnacji naszej jamy ustnej:

  1. tryb czyszczenia – codzienna higiena jamy ustnej;
  2. tryb wybielania i rozjaśniania – usuwanie przebarwień i wybielanie zębów;
  3. tryb wrażliwy – delikatny tryb dla osób o wrażliwych dziąsłach;
  4. tryb pielęgnacyjny – dla osób o wrażliwych zębach;
  5. tryb personalizacji – umożliwia dostęp do rozszerzonych ustawień.

Czytaj też: Walka na rynku elektrycznych szczoteczek trwa
Czytaj też: Oclean Xpro kontra Oral-B Genius X. Jaką szczoteczkę wybrać?
Czytaj też: Pięć elektrycznych szczoteczek wartych uwagi

Użytkownicy z poziomu aplikacji Huawei AI Life mogą dostosowywać intensywność 4 trybów, a w trybie personalizacji wybrać któryś z dostepnych tam planów pielęgnacyjnych (jest ich 20). Zaawansowana technologia i magnetyczny rdzeń wytwarza wibracje, których częstotliwość wynosi 38 000 na minutę, dzięki temu właśnie można umyć nawet te najtrudniej dostępne szczeliny między zębami.

Dodatkowo szczoteczkę Lebooo wyposażono w pojemny akumulator, który pozwala korzystać z niej na pełnym ładowaniu nawet przez 90 dni. Podstawka umożliwia zaś bezprzewodowe ładowanie do pełna w 8 godzin.

Ta elegancka, matowo wykończona szczoteczka ma wodoodporną obudowę, a z poziomu aplikacji możemy uruchomić nawet funkcję, która będzie zapobiegała rozpryskiwaniu się wody lub pasty podczas korzystania z urządzenia.

Szczoteczka soniczna Lebooo – dostępność aplikacji i cena

By w pełni korzystać z inteligentnej szczoteczki Lebooo konieczna jest aplikacja Huawei AI Life. Użytkownicy Androida znajdą ją w Sklepie Google lub pobiorą za pomocą specjalnego kodu QR. Jesli zaś posiadacie smartfon Huawei, apkę pobierzecie z AppGallery.

Urządzenie dostępne jest w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach Media Expert, a niedługo także na huawei.pl. jego rekomendowana cena wynosi 299zł, jednak wiadomo, w zależności od punktu sprzedaży może się nieco różnić.

A jeśli chcecie dowiedzieć się jak Lebooo sprawdza się w praktyce śledźcie naszą stronę, bo już niedługo ukaże się u nas jej test. Na razie możemy tylko zdradzić, że wrażenia są pozytywne.