Reklama

Tablet dla małych dzieci. Oto Huawei MatePad T 10 Kids Edition

Tablet dla małych dzieci, Huawei MatePad T 10 Kids Edition, MatePad T 10, MatePad T 10 Kids Edition, specyfikacja MatePad T 10, Huawei MatePad T 10

Jaką formę powinien przyjmować tablet dla małych dzieci? Huawei MatePad T 10 Kids Edition odpowiada na to z nawiązką… czyli jak dokładnie?

Huawei MatePad T 10 Kids Edition

Tablet MatePad T 10 działa na systemie Android 10 z nakładką graficzną EMUI 10.1 (bez usług Google), a zasila go układ Kirin 710A. Oferuje do tego 2 GB pamięci RAM i 16/32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Jego bateria o pojemności 5100 mAh obsługuje ładowanie o mocy 5 W przez port USB-C, a ponadto Huawei wprowadził opcję, która wyłącza tablet podczas ładowania, aby dzieci nie przebywały blisko gniazdek.

Czytaj też: Powstaje serwis społecznościowy dla polskiej branży e-handlu

Tablet otrzymał na swoim przodzie aparat o rozdzielczości 2 Mpx, który może służyć do rozmów wideo. Na jego tyle z kolei znajduje się aparat 5 Mpx umożliwiający nagrywanie filmów w 1080p, a na pokładzie nie zabrakło jeszcze łączności LTE, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, GPS+ GLONASS i BeiDou.

Czytaj też: Facebook wprowadza reklamy w Instagram Reels na całym świecie

Sam design MatePad T 10 od razu wskazuje nam, że tablet został stworzony specjalnie dla dzieci. Opatrzono go w antywstrząsowe etui wykonane z silikonu spożywczego, które można zdjąć, jeśli jesteście pewni, ze wasze dziecko zadba o sam tablet odpowiednio. Na tyle znajduje się podpórka, aby móc postawić go podczas oglądanie bajek lub grania – oczywiście w te edukacyjne gry.

Czytaj też: SI od Facebooka rozpozna deepfake i znajdzie jego źródło

Dlatego też MatePad T 10 oferuje 12-miesięczne wsparcie usługi Azoome, która z góry wybiera odpowiednie dla wieku łamigłówki, gry i filmy. Tablet pozwala także dzieciom na cyfrowe kolorowanki, dzięki obsłudze rysika. Jeśli chodzi o jego cenę, to wynosi ona w przedsprzedaży 200$ (około 765 złotych). Jak na razie w pierwszej kolejności MatePad T 10 jest dostępny w Indonezji.