WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Huawei prezentuje nowe routery: Q2 Pro, WS318n i Wi-Fi WS5200 V2

Huawei zaprezentował właśnie trzy nowe routery. Są to modele Q2 Pro, WS318n oraz Wi-Fi WS5200 V2. Będą one dostępne w sprzedaży od 19 listopada.

routery huawie, nowe routery huawei, cena routerów huawei

Pierwszy z nich oferuje bardzo dobrą jakość i wydajność sygnału. Ma on 3 porty GE, z czego jeden dedykowany jest sieci WAN. Prędkość tarnsmisji wynosi do 1200 Mbps. Nie zabrakło też sterownika PLC, który współpracuje z systemem mesh. Jego cena wynosi 999 zł.

routery huawie, nowe routery huawei, cena routerów huawei

Huawei Wi-Fi WS5200 V2 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym wyglądem. Router ma cztery składane anteny, dzięki czemu można go łatwo przenosić. W środku znajduje się dwurdzeniowy procesor Huawei Gigahome 800 MHz oraz 128 MB pamięci RAM. Urządzenie działa w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz. Ponownie nie zabrakło portów GE. Cena wynosi zaledwie 189 zł.

routery huawie, nowe routery huawei, cena routerów huawei

Huawei WS318n reklamowany jest jako urządzenie stawiające na jakość i bezpieczeństwo. Ponownie charakteryzuje się on także ciekawym wyglądem. Router wykorzystuje algorytm LDPC, który zapewnia wysokiej jakości sygnał nawet po przejściu przez ściany. Huawei WS318n ma dwie anteny 5 dBi, które zapewniają dobry zasięg sieci WiFi. Cena tego urządzenia wynosi 79 zł.

ŹRÓDŁO: Materiały prasowe