Po raz pierwszy w historii Huawei zaczyna w Polsce oferować leasing na swoje produkty. Jest to symboliczne otwarcie nowej strategii dla biznesu, który otrzyma dedykowaną ofertę od Huawei.

Leasing obejmuje praktycznie wszystkie produkty w portfolio – smartfony, ultrabooki czy tablety. Można je w ten sposób nabyć w firmowym sklepie Huawei w warszawskiej Arkadii. Wszelkie formalności załatwia specjalny zespół, który weryfikuje klienta. Witold Walczak, Dyrektor Departamentu Business Solutions Huawei CBG Polska, mówi:

To nasza pierwsza oferta połączona z usługą finansowania. Myślę, że to naturalny etap rozwoju biznesu Huawei w Polsce. Jesteśmy już dojrzali na rynku konsumenckim, cieszymy się tam wysokim udziałem,  w tym samym czasie rośnie nasz udział wśród klientów biznesowych, a oni mają inne potrzeby i oczekiwania. Chcemy dotrzeć do nich z atrakcyjną ofertą, odpowiedzieć na te potrzeby.

Czytaj też: Huawei prezentuje prototyp pasywnej sieci optycznej 50G

Nowa strategia B2B obejmuje także programy partnerskie, dedykowany serwis i wsparcie techniczne oraz współpracę z powstającym w Polsce centrum R&D Huawei. Witold Walczak dodaje:

Liczę na coraz bardziej intensywną współpracę z partnerami technologicznymi i biznesowymi, chcielibyśmy w oparciu o informacje zwrotne od nich rozszerzać ofertę i kanały sprzedaży.

Huawei jest w stanie zapewnić prawidłowe działanie sprzętu w ramach różnych systemów. Poprzez nowe otwarcie się na firmy zyska on z pewnością wielu nowych klientów.

Czytaj też: Tesla podbiła rynek w Norwegii

Źródło: Materiały prasowe

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!