Reklama

Hugh Jackman na plakacie Bad Education. Kiedy premiera?

Bad Education pełny zwiastun, Hugh Jackman Bad Education, Bad Education data premiery, Bad Education fabuła filmu, Bad Education film HBO

HBO zaprezentowało plakat filmu Bad Education, filmu w którym Hugh Jackman wciela się w kuratora szkolnego i defraudanta. Produkcja już niedługo zagości na platformie tymczasem zobaczcie najnowszy plakat.

CZYTAJ TEŻ: Stargirl i jej plan na pokonanie złoczyńców. Zobacz nową zapowiedź serialu

Bad Education to nowy film HBO. W roli głównej Hugh Jackman, który wcieli się w postać Franka Tassone, kuratora szkolnego okręgu Long Island, który zdołał zdefraudować 11 mln dolarów z budżetu szkolnego. Zanim wybuchł skandal, Frank był uwielbiany zarówno przez uczniów jak i rodziców i nauczycieli. Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, a scenarzysta Mike Makowsky był uczniem szkoły w Roslyn w czasie, gdy Tassone został aresztowany.

Plakat przedstawia Hugh Jackmana i Alison Janney, którzy zagrają w Bad Education główne role.

Jeśli wcześniej przegapiliście, zobaczcie też zwiastun filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZVffM3OZkH8&feature=emb_title

HBO zainwestowało 20 milionów dolarów w same prawa do zekranizowania historii opisanej w artykule z 2004 opublikowanego w magazynie New York. W obsadzie prócz Jackmana zobaczymy Allison Janney, Geraldine ViswanathanRay RomanoKathrine NarducciAlex Wolff i Stephanie Kurtzuba.

Bad Education zadebiutuje na HBO GO 25 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News