WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Hulajnogi Bolta za grosze przez pięć dni

Bolt chce zachęcić do używania swoich hulajnóg elektrycznych. Od jutra, przez kolejnych pięć dni będzie można z nich korzystać dosłownie za grosze.

Promocja Bolta trwa od 3 do 7 czerwca. Dzięki niej wypożyczenie hulajnóg jest darmowe, a każda minuta jazdy kosztuje skromne 0,10 zł.

Valerii Romanov, manager operacyjny Bolt:

Zapewnienie przystępnego cenowo i ekologicznego transportu są kluczowymi aspektami globalnej wizji transformacji miejskiej mobilności Bolt. Naszą ofertą w tym tygodniu chcemy wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców polskich miast, by mogli wypróbować elektryczne hulajnogi Bolt jako środek codziennego transportu bez większych zobowiązań finansowych szczególnie teraz, kiedy odnajdujemy się w nowej normalności

Bolt udostępnił w Krakowie, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu nowe hulajnogi, przyjazne dla początkujących. Umożliwia to specjalny tryb, w którym prędkość maksymalna jest ograniczona do 15 km/h. Jak na pierwszy raz to w zupełności wystarczy. W normalnym trybie hulajnogi pozwalają rozpędzić się do 25 km/h, a łączna długość przejazdu może wynieść nawet 40 km.

Bolt nie zapomina o dezynfekcji pojazdów. Czyszczenie odbywa się codziennie, a dodatkowo użytkownicy są zachęcani do korzystania z rękawiczek w trakcie jazdy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News