Reklama
aplikuj.pl

Hulajnogi Hive wracają jako FreeNow. A użytkownicy tracą zebrane minuty

Jeśli jesteś użytkownikiem hulajnóg Hive i zebrałeś pakiet darmowych minut na przejazdy to możesz o nich zapomnieć. Hive powraca na rynek w nowej odsłonie i nowej aplikacji – FreeNow. Zebrane minuty przepadają.

Hive w nowych barwach, teraz to FreeNow

Hulajnogi Hive wracają po przerwie spowodowanej epidemią w czerwonych barwach i pod logo FreeNow.

Cennik pozostaje bez zmian i wynosi 3 zł za odblokowanie hulajnogi oraz 0,50 zł za każdą minutę jazdy. Zmienia się za to sposób zamawiania, bo teraz służy do tego aplikacja FreeNow. Z przejazdów można skorzystać we Wrocławiu, a w kolejnych tygodniach również w Krakowie, Gdańsku i Warszawie.

Ze względów bezpieczeństwa hulajnogi są dezynfekowane dwa razy dziennie, przez rozstawieniem i w momencie ładowania.

Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce:

Auta i hulajnogi FREE NOW są bezpiecznym i rozsądnym wyborem w obliczu koronawirusa. Zapewnienie dodatkowej ochrony to obecnie nasz priorytet. Od marca wyposażamy nasze auta w środki dezynfekujące oraz przesłony ochronne, informujemy także kierowców i pasażerów o obowiązkowych zasadach bezpieczeństwa. Nasi użytkownicy mogą zamówić przejazd z przesłoną ochronną w aucie wybierając opcję Lite+Screen. Teraz, gdy nasze hulajnogi powracają do nowej rzeczywistości, przykładamy szczególną wagę do dezynfekcji sprzętu. Użytkownik FREE NOW, bez względu na to, czy zamawia przejazd taksówką, czy wypożycza hulajnogę, może mieć pewność, że zachowane zostały wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa

Masz zebrane darmowe minuty w aplikacji Hive? Już nie masz

Użytkownicy aplikacji Hive nie zostaną zmigrowani do FreeNow, a sama aplikacja niedługo zniknie z Google Play oraz AppStore. Wraz z nią znikną też zgromadzone minuty do wykorzystania na darmowe przejazdy. I wygląda na to, że nie zostanie to w żaden sposób wyrównane.

To nie pierwszy raz kiedy Hive rzuca w tej kwestii kłody pod nogi użytkowników.

Czytaj też: Kontakt z Hive to kpina. Firma nie wysyła odpowiedzi na reklamacje

Osoby, które korzystały z programów zniżkowych w aplikacji Hive będą mogły skorzystać z innej promocji, która zostanie ogłoszona w najbliższym czasie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News