“Udany”, to za mało, żeby określić debiut elektrycznego Hummera Edition 1

premiera Hummer EV 2022

Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera Hummer EV 2022, a więc elektrycznego cacka, o którym prawie zapomnieliśmy, ale które wcześniej zrobiło niebagatelną karierę w wojsku jako Humvee. Najwidoczniej nie jest to “jakiś tam samochód”.

Sprzedaż Hummer EV

Jak informowaliśmy wczoraj, pierwszym elektrycznym Hummerem do zdobycia jest kosztująca 112595 dolarów, czyli prawie pół miliona złotych wersja Edition 1. Ta jest tak naprawdę jedyną opcją, która po obecnej przedsprzedaży rozpocznie dostawy już jesienią 2021 roku. Na jej pokładzie znajdzie się topowe wyposażenie.

Czytaj też: Powrót odbębniony. Oto elektryczny Hummer 2022 w pełnej krasie
Czytaj teżHummer H1 w wydaniu Launch Edition przeżywają istną metamorfozę
Czytaj też: Jak przyspiesza Hummer H2… holując łódkę?

premiera Hummer EV 2022

Dziś okazało się, że GMC Hummer EV 2022 został już wyprzedany… i to praktycznie rok przed realizacją zamówień. Wszystkie zarezerwowane egzemplarze na ten moment zamykają możliwość zabezpieczenia tego elektrycznego pickupa dla siebie, ale można dopisać się do listy oczekujących, jakby ktoś nagle zrezygnował.

Czytaj też: Pojedynek włoskiej potęgi z Ferrari F8 Tributo oraz Lamborghini Huracan EVO 
Czytaj też: Stuningowany Hummer H1 ratuje fanów marki przed elektrycznością
Czytaj też: Hummer powróci do wojska i doczekamy się „elektrycznego Humvee”?

Warto zaznaczyć, że Hummer EV Edition 1 będzie jedynym modelem dostępnym w roku modelowym 2022. Rok później, czyli jesienią 2022 roku doczeka się wariantu EV3X za 99995 dolarow, wiosną 2023 roku Hummer EV2X za 89995$, a rok później najbardziej podstawowej wersji Hummer EV2 z ceną bazową rzędu 79995$.