WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Hybrydowy hipersamochód Lamborghini na pierwszym teaserze

Lamborghini chce nam coś powiedzieć, ale najpierw podroczy się z nami przez pewien czas, aby już przy szczycie nagromadzonej uwagi zapowiedzieć swój hybrydowy hipersamochód. Co o nim wiemy? Niestety tyle, co o prawdopodobieństwie białych świąt w tym roku. 

Czytaj też: Tesla w Polsce oficjalnie. Zobacz ile zapłacisz

Oczywiście plany Lamborghini dotyczą hybrydowych wersji układów napędowych Aventador i Huracan, ale to nie one wchodzą w tutaj w grę. Nie po wcześniejszej koncepcji Terzo Millennio, którą firma stworzyła we współpracy z MIT i która po prostu musi doczekać się wersji produkcyjnej. Tą właśnie może okazać się poniższy model, skrywający swoje oblicze w cieniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Something new is on the way. Can’t wait to see it? Just open your eyes to the future. Are you ready for @iaamesse? #Lamborghini #IAA2019

Post udostępniony przez Lamborghini (@lamborghini)

A skąd w ogóle pomysł na porównanie go do Terzo Millennio? Z kilku szczegółów, a dokładniej mówiąc samemu logo, sylwetce, czy niektórym diodom LED w kształcie litery Y.  Czymkolwiek jednak jest ten samochód, to powinniśmy zobaczyć go na Auto Frankfurt Show 2019, który oficjalnie rozpoczyna się 12 września.

Czytaj też: 25 supersamochodów z Lamborghini Veneno na czele zostanie sprzedanych z rządowej kolekcji

Źródło: Engadget