Reklama
aplikuj.pl

Nowy zestaw słuchawkowy od HyperX. Oto Cloud II Wireless

hyperx-cloud-ii-wireless

„Klałdy dwójki idą w bezprzewodowość”, czyli innymi słowy, oto kolejny zestaw słuchawkowy HyperX, czyli Cloud II Wireless.

Bezprzewodowy zestaw HyperX Cloud II Wireless

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Cloud II wprowadza szereg nowych funkcji do swojego poprzednika, który nadal rozchodzi się jak ciepłe bułeczki i wkrótce dobije do czterech milionów sprzedanych egzemplarzy od samego początku.

Czytaj teżWyciekły zdjęcia nowej karty Radeon RX 6900XT
Czytaj też: Wyciekły mobilne procesory AMD Ryzen 5000
Czytaj też: Unboxing iPhone 12 oraz 12 Pro. Rzućcie okiem na ten amazing niebieski

Zaprojektowany z myślą o wciągających wrażeniach dźwiękowych w grach, Cloud II Wireless oferuje specjalnie dostrojony wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 HyperX i 53-milimetrowe przetworniki zapewniające oczywiście (jak to zwykle bywa w materiałach zapowiadających) bogaty i czysty dźwięk.

Po stronie łączności postawiono na 2,4 GHz i odbiornik na USB, jak również solidny akumulatorek o wytrzymałości do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu. Pod kątem wyglądu, to ten sam, charakterystyczny design dla HyperX na czele z aluminiową konstrukcją, miękką pianką memory i wysokiej jakości sztuczną skórą, jak również centrum dowodzenia na muszli i odpinany mikrofon z wbudowaną opcją odsłuchu w czasie rzeczywistym.

Czytaj też: Gigabyte prezentuje kolejne karty Vision OC
Czytaj też: Procesory AMD Ryzen 5000 pojawiły się na włoskim Amazonie
Czytaj też: Alphacool przedstawia nowe węże do chłodzenia cieczą

Obecnie HyperX ujawnił Cloud II Wireless na rynek amerykański, gdzie trafi do sprzedaży 20 listopada za 149,99 dolców, czyli prawie 600 zł.