WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Spójrzcie na limitowaną klawiaturę HyperX x Ducky One 2 Mini

Spójrzcie na limitowaną klawiaturę HyperX x Ducky One 2 Mini

HyperX rozpoczął współpracę z producentem klawatur DuckyChannel, czego owocem jest limitowana klawiatura mechaniczna HyperX x Ducky One 2 Mini.

Klawiatura HyperX x Ducky One 2 Mini

Wyjątkowa, bo szalenie kompaktowa klawiatura mechaniczna HyperX x Ducky One 2 Mini przyjęła 60-procentowy format pełnoprawnego modelu (stąd rozmiar 302 x 108 x 40 mm), dzierżąc autorskie przełączniki HyperX Red o wytrzymałości do 80 milionów kliknięć. Na nich znalazły się specjalne klawisze Ducky PBT z czcionką wyciętą laserem i opisem drugorzędnych funkcji na dolnej krawędzi.

Czytaj też: Plus ma nowe smartfony 5G. Nawet LG Wing doleciał
Czytaj też: Jak działa Intel TEC na AMD Ryzen 9 5950X?
Czytaj też: Oto oficjalna wydajność RTX 3060 Ti

Obsługa Ducky Macro 2.0 umożliwia użytkownikom personalizację podświetlenia RGB za pomocą wbudowanych elementów sterujących klawiaturą i dostosowywanie makr, oferując do sześciu niestandardowych profili.

HyperX x Ducky One 2 Mini to klawiatura z limitowanej edycji, a w sumie na całym świecie będzie dostępnych tylko 6500 jednostek egzemplarzy z czego każdy będzie oznaczony unikalnym numerem edycji na podstawie klawiatury. Tam zresztą znalazły się nóżki z trzema regulowanymi kątami nachylenia klawiatury.

Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: EVGA wypuszcza karty graficzne chłodzone cieczą
Czytaj też: Zalman wypuszcza obudowę N4 – wygląd to jej największa zaleta

Zestaw HyperX x Ducky One 2 Mini zawiera ściągacz klawiszy Ducky, odpinany przewód USB-C dodatkowe kolorowe nasadki na klawisze i ekskluzywny klawisz spacji zaprojektowany przez HyperX. Jego cena sięga z kolei ponad 550 złotych, a dostępność w Europie pozostaje nadal pod znakiem zapytania pomimo premiery już 18 listopada.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News