WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ile razy obejrzano nowy zwiastun Avengers: Endgame?

Nie jest to może pobicie rekordu pierwszego trailera Avengers 4, ale nie ma się co dziwić, na tamten czekaliśmy bardzo, bardzo długo. A ile razy obejrzano nowy zwiastun Avengers: Endgame? Według najnowszych informacji obejrzano go 268 milionów razy podczas 24 pierwszych godzin.

Czytaj też: Najnowszy zwiastun Aladyna

Dotychczasowy rekord należał do Infinity War, ale został pobity wraz z pojawieniem się pierwszego teasera Endgame 289 milionów wyświetleń w 24 godziny). Pokazywało to jak bardzo czekaliśmy na pierwsze informacje o Avengers 4, zwłaszcza że wideo ujawniło również tytuł filmu. Tym razem nie było może aż tak spektakularnie, ale niewiele brakowało.

Nowy zwiastun Avengers: Endgame obejrzano bowiem 268 milionów razy w ciągu pierwszego dnia od opublikowania.

Choć nie pobił rekordu teasera to i tak jest jednym z najczęściej oglądanych zwiastunów w historii. Zwłaszcza, że to druga zapowiedź tego samego filmu. Jak widać Endgame bije rekordy jeszcze przed pojawieniem się w kinie. Czy podobnie będzie w przypadku zarobków? Analitycy są zgodni, że na pewno będzie to najlepiej zarabiający film w historii Marvela i pobije Infinity War, które w box office osiągnęło 2,048 miliarda dolarów. Według prognoz powinien również wyprzedzić Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy (2,068 mld $). Jednak jeśli chodzi o wyprzedzenie Titanica i Avatara, to raczej powinniśmy o tym zapomnieć.

Premiera Avengers: Endgame już 25 kwietnia.

Czytaj też: Oficjalny zwiastun Avengers: Endgame! Zobaczcie najnowszy trailer!

Źródło: comicbookmovie.com