WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowszy zwiastun Aladyna

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun Aladyna, aktorskiej wersji znanej bajki Disneya. Możemy na nim zobaczyć sekwencje znane z oryginału, ale zrealizowane z dużo większym rozmachem i przepychem. Zobaczcie sami.

Czytaj też: Grafiki koncepcyjne z Kapitan Marvel pokazują alternatywny wygląd Starforce

Tym razem twórcy postanowili pokazać nam do czego zdolny jest Dżin (Will Smith). Nie występuje on cały czas w swojej niebieskiej wersji. Widzimy również sekwencje z klasycznymi piosenkami znanymi z animowanej wersji. Ciekawe, czy i inne utwory również usłyszymy, tak jak było w przypadku Pięknej i Bestii? Zwiastun przepełniony jest bajecznymi strojami, przepiękną i klimatyczną architekturą, wydaje się także równie dynamiczny jak bajka.

Zobaczcie najnowszy zwiastun Aladyna

Dostaliśmy również wersję z dubbingiem

W obsadzie znaleźli się: Mena Massound – Aladyn, Will Smith – Dżin, Naomi Scott – księżniczka Jasmine, Marwan Kenzari – Jafar, Navid Nagahban – Sułtan. Producentem Aladyna jest Dan Lina, a za kamerą stanął Guy Ritchie.

Ciekawe, czy Aladyn będzie miał do pokazania coś więcej, niż scenariusz bajki tylko w aktorskiej wersji. Przekonamy się o tym 24 maja, podczas premiery.

Czytaj: Serial Wiedźmin: obsadzono rolę Eycka z Denesle

Źródło: Disney