Reklama
aplikuj.pl

Nowy bohater Redfall potrafi zniknąć wrogom przed oczami

redfall

Redfall przedstawiło graczom kolejną postać w grze. Tym razem dowiadujemy się o bohaterze, który przypadnie do gustu graczom, którzy lubią znikać!

Jacob z Redfall

W kolejnej części serii „Poznaj bohaterów Redfall” poznajemy Jacoba Boyera, byłego snajpera służb specjalnych, który wstąpił do korporacji wojskowej i dysponuje tajemniczymi wampirycznymi mocami.

Wciel się w postać jednego z czwórki bohaterów, walcz z wampirzym zagrożeniem i rzuć nieco światła na mrok pokrywający niegdyś spokojne miasteczko Redfall. Kim są bohaterowie próbujący ocalić Redfall? Poznaj każdego z nich w naszej serii „Poznaj bohaterów Redfall”. Dziś przedstawiamy Jacoba Boyera.

Czytaj też: Milestone i Mattel świętują sukces Hot Wheels Unleashed

Zdecydowanie nie warto dostać się pod linię ognia Jacoba. Jacob, były wojskowy snajper służb specjalnych, po odejściu z wojska stał się najemnikiem. Korporacyjna umowa z prywatną firmą wojskową Bellwether Security sprawiła, że trafił do uroczego miasteczka Redfall w związku z poufnymi rozkazami.

Kiedy Redfall wpadło w łapy wampirów, doszło do paskudnego zatargu pomiędzy Jacobem a jednym z wampirycznych „bogów”, którzy obecnie władają wyspą. W wyniku tego starcia, Jacob zyskał wampirze oko i upiornego towarzysza-kruka. Jacob jest twardy, potrafi przeżyć, ale czy będzie w stanie zmierzyć się z wampirami zagrażającymi zniszczeniu Redfall? Nie ma zbyt dużego wyboru. I tak nie może opuścić wyspy.

Być niewidzialnym w Redfall

Bohater posiada trzy umiejętności, którymi się wyróżnia:

Kruk

Po starciu z wampirzym bogiem, Jacob zyskał umiejętność przywoływania upiornego kruka. Jacob może użyć swojego kruka jako zwiadowcy – po aktywacji, kruk wyrusza i oznacza wszystkie pobliskie cele dzięki czemu Jacob zawsze jest przygotowany na to, co go czeka. Dezaktywacja zdolności oznacza wrogów po raz drugi. Kruka można ulepszyć, aby wyszukiwał wrogów na swojej ścieżce i zadawał im obrażenia.

Czytaj też: Kwietniowe PlayStation Plus Premium i Extra ujawnione

Zasłona

Jacob otrzymał od Bellwether Security prototypowe urządzenie maskujące, które pozwala mu się przemieszczać bez wykrycia. Czasowo sprawia ono, że Jacob staje się niewidzialny, a więc może unikać albo zakradać się do nieświadomych niczego wrogów. Uważaj jednak, ponieważ atakowanie lub dotknięcie wroga dezaktywuje kamuflaż. Ulepsz kamuflaż, aby wydłużyć czas jego działania, a nawet przekazać stan niewidzialności towarzyszom.

Głębokie skupienie

Jacob zawsze był zdolnym snajperem, ale po incydencie z wampirzym bogiem, w trakcie którego niemal zginął, okazało się, że ma jeszcze kilka niepowtarzalnych umiejętności wampirycznych, w tym oko pozwalające mu przywoływać upiorny karabin snajperski. Broń ta jest wyjątkowo potężna i namierza kolejnych wrogów, aby możliwe było zadanie serii zabójczych strzałów w głowę z dużej odległości. Głębokie skupienie korzysta ze śladów psychicznych, które można zebrać, niszcząc wampiry. Ślady psychiczne są także przechowywane przez kultystów, w słojach.