WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Informator potwierdza: premiera Bully 2 weźmie nas z zaskoczenia

Informator potwierdza: premiera Bully 2 weźmie nas z zaskoczenia

Premiera Bully 2 odbędzie się. Naprawdę. Ta gra istnieje. Tak na 99 procent.

Od jakiegoś czasu docierają do nas informacje o tym, że powstaje kontynuacja gry Bully. Bully 2 podobno już kiedyś powstawał i miał wyjść jeszcze na poprzednią generację konsol, ale projekt ostatecznie porzucono. Teraz jednak o grze co chwilę słyszymy, mimo tego, że żadnej oficjalnej informacji nie ma. Co szykuje Rockstar?

Czytaj też: Zapowiedź Mein Waifu is the Fuhrer – Adolf Hitler jako bohaterka anime

Najnowsze wieści o Bully 2 przynosi jeden z informatorów, które okazał się dobrym źródłem w przeszłości. YouTuber z kanału SWEGTA jest „insajderem” studia Rockstar i dostarcza swoim widzom najnowsze przecieki na temat ich gier. Według jego informacji – Bully 2 jest kolejnym dużym tytułem po Red Dead Redemption 2.

Co ciekawe, według jego informacji, Bully 2 ma zadebiutować pod koniec przyszłego roku. Oznaczałoby to, że autorzy celują dokładnie w moment, kiedy Microsoft i Sony wydadzą swoje nowe konsole. Daje to duże szanse na to, że Bully 2 jest tytułem robionym pod nextgeny lub będzie po prostu produkcją dostępną na PlayStation 4 i Xboksa One, ale również na PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett.

Od premiery pierwszej odsłony minęło już trochę czasu. Gra zadebiutowała na PlayStation 2 w 2006 roku. Jej remaster pojawił się za to na Xboksie 360, Nintendo Wii oraz PC w 2008. Od tamtej pory nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji o kolejnych grach tej marki.

Czytaj też: Microsoft, Sony i Nintendo zmieniają lootboksy na konsolach

 Źródło: wccftech.com