Reklama
aplikuj.pl

InPost oferuje darmowe audiobooki za szybki odbiór paczki z paczkomatu

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

By zachęcić do szybkiego odbierania paczek z paczkomatów InPost przygotował świetną nagrodę w postaci miesięcznego dostępu do audiobooków w ramach Audioteka Klub.

InPost rozdaje darmowy dostęp do Audioteka Klub

Popularność paczkomatów stale rośnie. O dziwo, może to mieć także negatywne skutki dla klientów, bo czasem bywa, iż urządzenie jest przepełnione. Dla nas skutkuje to koniecznością odbioru z innego miejsca. InPost stale przypomina, by przesyłki odbierać jak najszybciej, jednak nie zawsze ludziom chce się to robić. Dlatego właśnie organizują specjalne akcje promocyjne mające zachęcić do szybkiej wycieczki do paczkomatu.

Czytaj też: Zmiany w interfejsie mobilnej aplikacji Spotify

Tym razem na osoby, które w ciągu dwóch godzin odbiorą paczkę czeka darmowy dostęp do audiobooków w ramach Audioteka Klub. Przeszło 5 tysięcy pozycji pozostanie do naszej dyspozycji przez miesiąc.

Jak z tego skorzystać?

  • Do 2 kwietnia włącznie po otrzymaniu powiadomienia należy odebrać paczkę w maksymalnie 2 godziny od otrzymania powiadomienia.
  • Na stronie szybkiepolowanie.pl wpisujemy numer paczki
  • Otrzymany kod wpisujemy na promo.audioteka.com  i cieszymy się darmowymi audiobookami w aplikacji Audioteka. Kod można wykorzystać do 2 maja.